Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek ilyen miatt...

Volt valakinek ilyen miatt császâja, vagy hallott ilyet?

Figyelt kérdés

Kiírtak császárra , mert kistermetem van, 149cm/48,5 kg

A magzat 3997ramm, 37hetes 2naposan.

38hetesen 6naposan csaszaroznak. Nem fèrne ki cìmszóval.

Úgy mond Nem zavar, a babám a lènyeg. De sosem hallottam ilyesmit.



2017. jan. 1. 18:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%

Írj h mit mondtak


#27

2017. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
88%

mindenképp írj.

és nem véletlenül császároznak a lombiknál is, biztos ami biztos, és nem kockáztatunk felkiáltásokkal. Neked csoda ez a gyerek, hogy megfogant. Ha csak az orvos belső gondolatában megjelenne a császár, ha én lennék a helyedben, biztosan belemennék. A babának kockázatmentesebb (pláne így, ha elakad, ox.hiányos lesz, stb...). Max te lassabban épülsz fel, de ez sincs kőbe vésve, én másnap simán közlekedtem...

2017. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

4004 grammra merte a babat a Pecsi maganorvos. Orias babanak hivta( mivel 38.hètben vagyok"csak). Ugyanazt mondta kb, amit az elso doki.

Megprobalhatom de szerinte is eleg nagy az eselye h vegul csaszaros Lennèk mert nem sokat engedett a csipom.es elozmenyek miatt is ajánlaná.

2017. jan. 4. 11:26
 34/37 A kérdező kommentje:
Szoval az lesz, de masodik doki 39hetes 4napos koromra javasolta volna. Nem 38hetes 6naposan. Azt mondta beszeljek a fogadott dokimmal.
2017. jan. 4. 11:27
 35/37 anonim ***** válasza:
26%
figy, már most teljesen rendbe van a babád. Minél tovább vársz, annál nagyobb az esély, h magától beinduljon, onnan meg nem a te kezedben van az irányítás. Max azt tudnám elképzelni, hogy befekszel, s amint az első kis fájás jön, császároznak.
2017. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Koszi a tanácsot.

De mar 39.hetre kiirtak csaszarra

2017. jan. 4. 20:43
 37/37 anonim ***** válasza:
Kinél voltatok Pécsett? (csak kíváncsiság)
2017. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!