Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valamilyen más, fura...

Volt valamilyen más, fura érzésetek a szülést megelőző napon/napokban még a fájások indulása, magzatvíz elfolyása előtt? Lehet testi vagy lelki is, pl izgatottság, hasmenés, hányinger, felpörgés?

Figyelt kérdés
Most vagyok 37+4 hetes. Naponta többször is vannak jóslóim, de nem rendszeresen. A hasam teljesen leereszkedett már. A baba még mozog, de már inkább csak fészkelődik. Ami fura, h 1-2 napja hasmenésem van, nem bírom abbahagyni a takarítást, állandó készenlétben vagyok. Nem tudok éjjel aludni és tág a pupillám. Szerintetek lehet nemsokára szülök? Nektek volt ilyen a szülésetek előtt?
2017. jan. 7. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak jóslóm volt, de hetekkel. korábban kezdődött, minthogy megszültem (38+4-re).
2017. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasmenésem, azt hittem hogy na majd most! Erre hetekkel később indítani kellett... A hasamra meg a 7. hónaptól mondták hogy de lent vaaan! Mindjáárt szüüülsz! Persze...


Amúgy egyiknél sem volt semmi

2017. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Kissé szomorkás hangulat.
2017. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 1 héttel a szülés előtt irdatlan hascsikarásom volt. 2 -3 órát ültem a wc n...szörnyű volt. Azt hittem az erőlködéstől éa a görcsöktől beindul a szülés. De nem lett semmi. 2x volt ilyen. Akkor azt hittem elcsaptam a gyomrom, így visszagondolva tuti h így tisztult a szervezetem a szülés miatt. Nekem jóslóm sose volt, 39.héten elfolyt a magzatvíz és mehettünk is a kórházba. Fájás csak az oxitocintól jött. Lelki tünet nem volt.
2017. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontoztátok le szegény 3. Válaszolót, ez a szomorkás hangulat nálam is meg van. De én tudom, hogy azért, mert itt kell hagynom a 22 hónapos kislányomat ki tudja hány napra... Nekem minden válasz hasznos volt, ment mindenkinek a zöld kéz.
2017. jan. 7. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Első gyermekes vagyok és minden új volt. Én nem igen vettem észre semmit a szülés megindulása előtt. De visszagondolva valahogy így volt:


- Körülbelül 1 héttel előtte hasmenésem volt, de csak 1 napon keresztül.

- Mindent tudtam csinálni, még boltból is cipekedtem (dombos utcán felfele!).

- Egyetlen egyszer voltak joslóim, ha jól emlékszem 3-4 nappal a nagy nap előtt. De csak egy órán át tartott..

- Aznap amikor elkezdődtek este a fájások - napközben halvány rózsaszín folyásom volt. Hogy ez a nyák dugó miatt volt-e nem tudom, mert nem láttam távozni.. Olyat is mondtak, hogy ez lehet már a tágulás volt.

- Kétségbe voltam esve, mert már a 40. hétben voltam, de volt egy érzésem, hogy még ezen a héten biztosan megérkezik a kisfiú. (Nem, nem volt olyan, hogy "érzem, hogy holnap!"..) És lám, két nappal a kiírás után meg is érkezett :)

2017. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!