Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki bőrönddel menni a kórházb...

Ciki bőrönddel menni a kórházba? Tudom, hogy fura kérdés, de nem tudom eldönteni, hogy vegyek egy sporttáskát vagy jó az itthoni bőrönd is? Ti mivel mentetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szia Utolsó!Engem már 30.hét környékén piszkált a védőnő!De lehet igaza van!Mondjuk én veszélyeztetett vagyok!Összerakom és nem kér az ott enni!:)))Aztán legalább majd nem kell kapkodni!
2010. máj. 5. 08:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kórházamban két csomagot kérnek,egyikbe a szülőszobai,másikba az osztályos kelengyét. Én már több mint egy hónapja bepakoltam a kórházi cuccot egy jó nagy sporttáskába,de mostanában,ahogy járok ctg-re,látom hogy mindenki bőrönddel közlekedik. Úgyhogy tegnap én is szépen mindent átpakoltam egy nagy bőröndbe...

Szép szülést és jó babázást!

39 hetes

2010. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én bőrönddel ÉS húziskocsis kisbörönddel mentem, uis egyik csak a szülőszobára kellett (kaja, innivaló, fényképező, iratok ,stb) a nagy bőröndöt pedig miközben felvettek a szülőszobára már bevittük az ágyam alá ahová szülés után kerültünk a babámmal.
2010. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12:29. én 30. héten már rééég össze voltam pakolva. most a másodikkal asszem várok a 33-34-ig :DDD
2010. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia,

én is 34hetes vagyok, és nemrég volt szülinapom- kaptam egy jóóóónagy bőröndöt- na azzal fogok menni a kórházba. Az előző babámmal csak egy kisebb bőröndöm volt-totál tele lett a köntösömme.! :-) és még egy sporttáska- és még külön egy hátizsák, amibe a szülőszobás cuccot vittem.

De mire mentünk haza, tényleg még ez a cók-mók is megduplázódott, a férjem vagy háromszor fordult a kocsiig meg vissza- és ebben még a gyerek benne sem volt! :-D

mivel vinni kell a babának pelenkát, popitörlőt, textilpelenka, stb.stb... ezzel már tele lesz a háromnegyede bőrönd. És akkor még a betétek, és hálóingek... és a többi cucc, ami kell. Szóval kelleni fog a nagy koffer - és az ágy alatt tényleg elfér.

könnyű szülést kivánok magunknak! :-)

2010. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!