Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki vagy János kórház?

Uzsoki vagy János kórház?

Figyelt kérdés

SZiasztok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi a 2 kórház szülészetével kapcsolatban. Mindkét helyen van már kiszemelt orvosom, mindkettőről olvastam jót is és rosszat is. Közülük nem tudok választani így hátha a kórház szempontjából sikerül. :) Vagy esetleg tudnátok tippeket adni, hogy mi alapján válasszak?

Köszönöm! :)


2017. jan. 10. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
egyik se!
2017. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Uzsokival CSAK jó tapasztalataim vannak. Ket csaszarom volt ott.

1 surgossegi 1programozott

Nagyon segitokeszek, turelmesek es kedvesek voltak az orvosok ès az ápolók!! :)

3ève ès 9 hônapja!!!

2017. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a témához nem tudok hozzászólni, nem bp-i vagyok, de a Jön a baba - Hadas Krisztával c. műsorban az Uzsoki kórház biztos, hogy szerepelt többször is, a Jánosra nem emlékszem.

Esetleg, ha van időd nézd meg őket.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2017. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó, ez a sorozat nagyon érdekes, köszönöm, hogy megmutattad! :)

Első... Most épp nincs hányingerem szóval kapsz egy mosolygós fejet, oké? :D

2017. jan. 10. 21:58
 5/11 A kérdező kommentje:
és persze várom a további tapasztalatokat! :)
2017. jan. 10. 21:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve szültem a Jánosban. Tetszettek a szülőszobák, sajnos én nem használtam, program császár lett.

Semire sem volt panaszom. Persze a szobák nem olyanok mint egy hotel, de anyuéknál vidéken ehez már hozzászoktam. Nagyon kedvesek voltak az ápolók és a csecsemősök is. Amit kérdeztem arra válaszoltak, megmutattak mindent. ( első baba)

A kővetkezőt is ott tervezem szülni.


Sajna alapítványi szobába pont nem jutottam be, de így sem volt gondom.

2017. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak az Uzsokival van tapasztalatom, ott szültem, a János kórházat nem ismerem ilyen szempontból. Az Uzsokiról nem tudok rosszat mondani, sem a helyről, sem az ott dolgozó emberekről.

Ha nem tudsz választani, akkor nekem olyan szempontok is számítanának, hogy pl. melyik van közelebb az otthonotokhoz, sokszor nem mindegy, hogy esetleg a város másik felébe kell átjutni lehetőleg minél gyorsabban, jelen esetben Pestről Budára.

Aztán milyen a szülészeti osztály elrendezése, felszereltsége, hány ágyas kórtermek vannak, van e mindegyikhez fürdőszoba és WC, vagy esetleg több kórterem használ közösen egy fürdőszobát, (az Uzsokiban minden kórteremben saját zuhanyzó, WC van, meg hűtőszekrény, mikró, az is jó, ha van) vagy milyen a szülőszoba, milyen lehetőségek vannak a vajúdási órákra, ha apás szülést szeretnétek akkor apuka végig bent lehet e.

Melyik kórház mit ad a babának, ha ez számít. Az Uzsokiba vinni kell mindent a pelustól a kisruháig, de ez engem nem zavart.

Nekem még ezek a szempontok jutottak eszembe.

2017. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És utolsó, köszönöm a hasznos szempontokat!

Helyileg az Uzsoki kicsit közelebb van de ez sem a körzetes kórházunk. (az a Péterfy lenne, oda nem akarok menni!)

Kedves utolsó előtti, le tudnád írni, hogy a Jánosban is van e a szobákhoz külön vizesblokk illetve hány ágyas szobák jellemzőek?

2017. jan. 13. 19:44
 9/11 A kérdező kommentje:

Az Uzsokiban milyen a szülészeti osztály elrendezése, felszereltsége? Milyen a szülőszoba? Milyen lehetőségek vannak a vajúdásra?

Apás szülésnél nem lehet bent végig mindenhol az apuka?

2017. jan. 13. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:

A Jánosban vannak alapítványi szobák, ezekért fizetni kell, és csak akkor kapod meg ha épp van szabad hely benne ( ezek egy ágyasok tv, vizesblokk hűtő stb)

A többi szoba azt hiszem 4 ágyas. És még 2 db 2 ágyas van. Ezekben csak szekrény, ágy hűtő és egy mosdókagyló van. A fürdő és a wc a folyosó végén van. Hát ezek nem épp a legjobbak, rendesen takarítják, de azért nem a leg bizalomgerjesztőbb.

2017. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!