Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek hol jobb szülni?

Szerintetek hol jobb szülni?

Figyelt kérdés

Miskolcon a Semelweisbe vagy a Megyei kórházban?

Mi a vélemenyetek Dr.Dudás Ernőről?


2017. jan. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A semmelweis korhazban. De ha falurol jössz be akkor automatikusan a megyeibe visznek,mert a miskolciak tartoznak a semmelweisbe.

A nővérem dudásnál szült 3eve,nem várta meg a 2orat szülés után noverem majdnem elvérzett az asztalon. Az ügyeletes orvosnak kellett kozbe avatkozni.

Ráadasul Elvárja a pénzt. Nekem nincs jó tapasztalatom vele. Akit a semmelweisbol ajanlanek az Gubás Péter , ő ember szeretobb és szerintem jobb szakember is.

Gyors szülést és minden jot kivanok:)

2017. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gubasrol is rosszat hallottam hogy nagyon pénz éhes. Paromnak a testvérének a párja ott szült igaz nem hanyagolta oket ,de ő mondta az összeget ,hogy mennyi hála pénzt kér ,ami nagy összeg volt . Fogadott orvosom van és hát Dudás az azt mondták jó orvos ,de tartok mivel olyan ,mintha emberszámba se venne.

A megyeibe jobban kivizsgaltak az elején és mindig mondták következő alkalomkor hogyan készülnek,de ő annyit se mondot mikor menjek legközelebb . Köszönöm szépen! :)

2017. jan. 13. 21:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan keszuljek *
2017. jan. 13. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes több orvos után is utána nézni mert azért ez egy fontos dolog szerintem hogy kinél szül az ember :) az első voltam:)
2017. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!