Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van mindenki felháborodv...

Miért van mindenki felháborodva, hogy nem akarunk pénzt adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Nem fogadunk se orvost, se szülésznőt majd aki éppen ügyeletben van, annál megszülök. Azt a pénzt inkább a lányunkra költjük és párom sem érti mert neki se fizetnek pluszban, ha a járőrök bevisznek hozzá valakit az utcáról és őrzi az előállítóban. Ill tervezem, hogy nem szeretnék hüvelyi úton szülni ezt is sokan ellenzik.
2017. jan. 28. 11:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

" Ill tervezem, hogy nem szeretnék hüvelyi úton szülni ezt is sokan ellenzik." Ezt hogy fogod megoldani fogadott orvos nélkül?

A többi amit írsz nem érdekel, de ezt nem tudom, hogy fogod kivitelezni.

2017. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Napi trollkérdés.
2017. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hogyan szeretnél szülni, nem kívánságműsor. Ha lenne fogadott orvosod, még lehet, hogy le tudnád fizetni, hogy megcsászározzon, de így nyilván esélytelen. Csak akkor fog császározni, ha feltétlenül szükséges.
2017. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Értem hát akkor marad a sima szülés :)

Egyébként akinek mnincs fogadott orvosa, az hogy szül? Úgy értem elfolyik a magzatvíz, kihívom a mentőket és onnan tovább?

2017. jan. 28. 11:18
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Terhes vagy már egyáltalán?
2017. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg az sztk-s orvost, elmondja részletesen. Amúgy 5 perces fájásokkal szoktak kórházba menni (ha van autó és férj, akkor mentőt nem hívunk, mert nem arra való), magzatvíztől függetlenül (a magzatvíz tankönyv szerint a kitolás előtt közvetlenül folyik, vagy még akkor sem, és elsőgyerekesként ez simán akár 10 órás vajúdás után fog bekövetkezni). Utána jelentkezel a területileg illetékes szülészeten, ügyeletes orvos megvizsgál, és megy minden protokoll szerint (vajúdó, szülőszoba).
2017. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Értem csak hát nem tudjuk előre apuka dolgozni fog e vagy sem. Ő úgy akarja, ha munkábab van, először felhívom őt, utána ő felhívja a mentősöket, megadja, honnan hívja meg a rangját és jön utána ő is.. apósnak is így hívott mentőt, nagyon hamar kint voltak.
2017. jan. 28. 11:38
 8/33 A kérdező kommentje:
24 hetes, 23 éves. Dehogy :D Após befulladt, hozzá azért hívtunk mentőt.
2017. jan. 28. 11:46
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Úristen....

Mentőt akkor kell hívni, ha baj van. Ha nincs, akkor menjen haza a férjed és vigyen be. Ha baj van, akkor te hívj mentőt, ne tököljetek össze-vissza. A szülések nagyobb arányban indulnak meg éjjel.

Másik. Nem kell orvost fogadni, ha nem akarsz. De akkor császár csak indokolt esetben lesz. A dokinak adott pénzt is avgyerekere költi az ember. Ha nincs fogadott orvosom, akkor a fiunk vagy meghal vagy súlyos oxigénhiánnyal születik. Ugyanis hazaküldött az ügyeletes, de én hívtam a dokim. Negyed óra múlva ott volt és fél óra múlva már kitoltam. De elakadt a fiunk. Ha az orvos nem szedi ki, tragédia lett volna. Otthon ki szedte volna ki? De én tudtam, hogy az itteni dokik fele nem törődöm alkoholista. Ha nálatok nem ez a helyzet, akkor nem kell orvost fogadni. Ellát az ügyeletes is, mert kötelező neki.

2017. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk taxival mentem, 5 perces fájásokkal.

Szíved joga eldönteni, hogy fogadsz-e orvost vagy nem.

Magyarországon nem császároznak kérésre, de ahogy írják, fogadott orvost le lehet fizetni.

2017. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!