Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van mindenki felháborodv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenki felháborodva egy 32 éves nő és 19 éves férfi kapcsolatán?

Figyelt kérdés
A nő gyönyörű, érett gondolkodású, talpraesett és magabiztos. Túl van egy borzasztó kapcsolaton, ami után 2 évig nem volt senkije, de nem is közeledett hozzá más férfi.
2015. szept. 18. 19:55
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

mert roppant irigyek rájuk!!!!!!


xarni rá,élvezzétek egymást!!

2015. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindenki? én nem vagyok!
2015. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem :D Dugjatok jó sokat :D
2015. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok. Pacsi a nőnek, tudja, hogy kell élni. :D
2015. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyetek boldogok, őszintén mondom! :)

Aki meg irigy, ítélkezik, az szóra sem érdemes! Mi köze hozzá bárkinek?!

(U.I.: Irigylem a srácot...)


24/F

2015. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne törődjetek a "mindenkivel"! :) Érezzétek jól magatokat, illetve egymást, a többi le van b..va :) B..ni bele, szól a zene :) Ma már olvastam egy hasonló kérdést csak ki lett törölve, oda is leírtam a véleményem.
2015. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en is irigy vagyok. tok jo lehet egy erett szexualitasu novel lenni. +pont ha nem is akar meg gyereket csaladot csak kielni magat:D
2015. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát 19 éves, az még gyerek... De ti tudjátok. Börtönbe legalább nem csuknak érte. Csak nehogy titkos teherbe esés legyen a nő terve...
2015. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok felháborodva.
2015. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!