Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van mindenki felháborodv...

Miért van mindenki felháborodva, hogy nem akarunk pénzt adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Nem fogadunk se orvost, se szülésznőt majd aki éppen ügyeletben van, annál megszülök. Azt a pénzt inkább a lányunkra költjük és párom sem érti mert neki se fizetnek pluszban, ha a járőrök bevisznek hozzá valakit az utcáról és őrzi az előállítóban. Ill tervezem, hogy nem szeretnék hüvelyi úton szülni ezt is sokan ellenzik.
2017. jan. 28. 11:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Én sem fogadtam orvost, elfolyt a víz, párom bevitt. ( ha nem lett volna otthon, akkor mentő, "rang" nélkül is hamar jönnek...) Elkérték a kiskönyvemet, átöltöztem hálóingre, jött az ügyeletes doki és megvizsgált, mondta, ha tudok sétálgassak kicsit (nem tudtam, inkább csak feküdtem) vajúdtam, majd megszültem a fiam.
2017. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%
Az első gyerekemmel indításra mentem be, már túlhordtam. Nem kellett mentő. A másodiknál a férjem vitt be 5 perces fájásokkal. A magzatvíz egyszer sem ment el, nem úgy működik ám, mint a filmekben.
2017. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

a szülés elég hossz folyamat, általában egy sok órás vajúdás követi. azalatt a 10-15 óra alatt míg vajúdsz, simán haza tud majd menni a párod és be tud vinni a kórházba ahol majd az ügyeletes doki majd szépen levezeti a szülést.

a császár egy műtét, nem kívánság, ha szükség lesz rá akkor megcsászároznak

2017. jan. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


pl. ezért sem rossz a fogadott doki, de mindenki maga tudja...

2017. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
99%

Kinek hogy, 12-es.

Első gyerekem, mint a filmekben, Niagara ploccs, eláztattam mindent. Ágyat, folyosót, és a wc-n ülve jöttem rá, amikor nem tudtam abbahagyni, hogy nem bepisiltem álmomban, hanem szülök.


A mentő pedig protokoll vízelfolyáskor, főleg ha nem csak szivárog. A szülő nő szállítása törvényben leírt kötelességük és nem kell hozzá semmiféle rang (hú de undorító, ha vki visszaél vele).

2017. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

hű, de ritka visszataszító vagy, kérdező...

Szerinted ki a retket érdekel a mentőknél, hogy a párod azt mondja, ő az előállítóból telefonál, xy akárki, és szül a felesége... amúgy se lehet hűdemagas rangja, ha éjjel is bent van, a nagyok nappal melóznak.

Egyébként meg felesleges időhúzás, ha ő telefonál, mert kb nem fog tudni válaszolni esetleg a feltett kérdésekre, ha mondjuk pont el kéne dönteni, milyen kocsit küldjenek érted.

2017. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
A rangjat:)) Jo eg, milyen dedos vagy;) Szulj otthon!
2017. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

Hogy tervezel császárt,ha nem kensz meg érte senkit? Bemész szülni és ráülsz,mondván császározzanak meg? :-)

Kicsilány,nagyon nagyot fogsz csalódni ezzel a hozzáállással. Ha nem akarsz fizetni az orvosnak,ne fizess. De hogy a két szép szemedért nem fognak megcsászározni,az is biztos.

Jah,a mentő pedig nem az otthonlévő kismamák furikázására van,mert a kedves párodjuknak derogál hazamenni értük,hanem ennél sokkal súlyosabb esetekre!

2017. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%

Kérdezd meg az sztk-s orvost, elmondja részletesen.


Sztk-s orvost? Ez a nap vicce...nincs nekik idejük kérdésekre válaszolgatni, nagyon futószalagos az egész, legalábbis mifelénk.. még le se vetkőzik szinte az ember már készen is van, nemhogy kérdéseket lehessen neki feltenni.


CSászárt nem kérhetsz fogadott doki nélkül.

Hogy zajlik a szülés? Bemész a kórházba ahova tartozol(nem ahova szeretnél, mert kórházat is csak fogadott dokival lehet választani). Utána kitöltöd a papírokat, felvesznek az osztályra. Ha van idő kapsz beöntést, felrakják a ctg-t majd otthagynak. Néha rád pillantanak, de nem nagyon zargatnak. Ügyeletes doki megnéz majd lelép. Majd akkor előkerül ha gátat metsz, utána meg ha kitolási szakasz van. Kivéve ha van kismamája aki épp akkor szül, és felfogadta, mert akkor vele van főleg. Szülés után összevarr, ellenőrzi a méhlepényt és lelép.

2017. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :))

Hát igen mi a megyei kórházba járunk ultrahangra múltkor megkérdeztem, lehet e tudni a nemét erre azt válaszolta,nem érti a kérdést. Még egyszer el kellett ismételnem, hogy fiú lesz e vagy lány, de akkor se figyelt, az asszisztenseknek osztotta ki a feladtokat. Legközelebb már egy nő volt, nagyon aranyos. Babamoziról mit tudtok? Igaz, hogy ott mindent megmondanak a 20 percben?

2017. jan. 28. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!