Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi baj lehet abbol ha szülés...

Mi baj lehet abbol ha szülés után nem tartom be a 6 het szex tilalmat hanem csak 5ot?

Figyelt kérdés
Hat ez van..mar alig bírjuk apával 😞
2017. jan. 30. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Fertozes, sebfelszakadas. Tessek kibirni 6 hetet, nem vagyunk allatok vagy nimfok hogy ne sikeruljon.
2017. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzésveszély....abból meg bármi lehet

Nem hiába van a control amin meg kell jelenni,és megmondja az orvos,hogy lehet-e.

2017. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Apáddal? Fujj! De beteg vagy!!

Amúgy amiket leírtak...

2017. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy verzel-e meg.

Ha igen, akkor nincs szex. Akar ha csak visszatero pecseteles, barnazas van, akkor sem szabad.

Ahol en szultem, ott pl nem idot mondanak, mert nem egyforma mindenki szervezete. Meg kell varni hogy elmuljon minden verzes, plusz egy het es ha nem jelentkezik ujra a verzes, akkor mehet a hazaselet.

2017. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Úgy tűnik, sok ember is csak primitív ösztönlény.

Nem törvényszerű, de simán okozhat pl. fertőzést.

2017. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, hat hetes kontroll feletek is van.
2017. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Jajj istenem!

Igen 6 hét a protokoll kb.... de amúgy külföldön nem de mindegy, sőt ott 6 hetes kontroll sincs.

Ha nem verzel már egyáltalán akkor nagyon óvatosan!

Ha utána vérezni fogsz akkor ki kell várni még elmúlik.

Mindenki szervezete mas! Nekem pl nagyon gyorsan regeneralódik. Egy sima vérvétel ami 2x van 1 nap se látszik semmi hogy történt bármi is.

Nekem volt gátvarrásom a doki mondta mikor kiszedte a varratot hogy szép.

Lehet pihenni.

Szóval ha te úgy érzed kész vagy és jol érzed magad nem vérzel nem jöttek ki vérdarabok akkor szexeljél egyet. Gondolom nem szadozni fogtok még! 😂😂😂😂

Én 5 hét majdnem már 6 hét volt mikor szexeltünk. Semmi nem történt. a kontrollon azt mondta a dokim szépen begyógyult.

2017. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz most is a kontrollra, a doki megnéz és elmondja hogy szabad az út vagy sem.

Addig meg legyetek kreatívok :-)

2017. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a hetedik hét után is voltak gondok, úgyhogy nem biztos, hogy a hatodik hétre pontosan rendben lesz minden. Inkább az orvos mondja ki, hogy szabad. Biztos, ami biztos.
2017. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a hathetes kontroll után azt mondta a doki, hogy mehet a házasélet, mire én, hogy na az aztán biztos nem. Erre ő: hát igen, van akinek az a hat hét inkább tizenkettő.

Én mondjuk elég durván sérültem szülés közben, de pl. az a nő, akivel terhesgondozáson megismerkedtem és egy nap különbséggel szültünk, szülés után néhány órával már olyan fitt volt és úgy jött-ment, mint aki még életében nem szült. Szerintem ebben sem vagyunk egyformák, a hat hét a nagy átlag. Ha te már tök jól vagy és nem vérzel, kérdezd meg a dokidat, mit gondol a kérdésről, és aztán hajrá.

2017. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!