Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éltetek már át orgazmust?

Éltetek már át orgazmust?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam orgazmus jelenléte csak szexnél létezik.Mikor meghallottam Soma Mama gésát "dobtam egy hátast" hogy szülésnél is létezik,valami angol íróra hagyatkozott.

2017. jan. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, de beteg dolog ez... Mellesleg olyan fájdalom mellett el sem bírom képzelni, hogy hogyan képes valaki orgazmust átélni...
2017. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh, de jó lenne egy lökéstől ilyet átélni. Márpedig az a baba egyszer jön ki, így kötve hiszem! :D
2017. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Megsugom, hogy ha a kezeddel csinalod es van orgazmusod....akkor az sem sextől van....-.- sőt van h elég a két combomat osszeszoritani és akkor is van orgazmusom.


En is olvastam errol a szules kozbeni orgazmusrrol de annyira hiszem el mint ezt a "spriccelos" orgazmust amirol mindenki azt mondja h nem húgy -.-

2017. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
4-es válaszoló, azért, mert te valamit még nem éltél át, még létezhet ;)
2017. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Kár, hogy az az angol író férfi...

Én is olvastam róla, állítólag 3000 nőből egy él át ilyet szülés során, szóval nem éppen a gyakori jelenségek közé tartozik. De én is nehezen tudom elképzelni, hogy épp fájdalmaim vannak, görcsölök, hányok, szakadok szét, és közben orgazmusom lesz. Állítólag a méhösszehúzódások miatt van, és hogy a baba feje nyoma a g-pontot. Hát biztos.


Kíváncsian várom, mikor ír könyvet valami angol tudós férfiember arról, hogy az igazi nőnek a menstruációtól is orgazmusa lesz, mert ugye méhösszehúzódás, meg nyomja a tampon...

2017. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Debra Pascali-Bonaro ás Elizabeth Davis: Orgazmikus szülés


Ez a könyv címe, itt van a polcomon. Nem férfi írta.

Asszem ők dúlák vagy bábák vagy mi...nem tudom, mert nem olvastam végül végig annyira fárasztó volt, és nem is igazán tűnt a valóságban használhatónak az egész.


Biztos van 1 000 000 nőből egy akinek ilyesfajta élménye van, de én részemről nem tudtam elképzelni, hogy szülés által orgazmusom legyen. Mondom ezt úgy, hogy nem voltak pokoli fájdalmaim, gyors volt, és összességében jó élmény volt. De a orgazmustól igen távol álltam és ezt szerintem semmilyen meditációval meg hókuszpókusszal nem tudtam volna közelebb hozni.


Kicsit szenzáció szagú a könyv, mert egy ekkora marhaságra sokan felkapják a fejüket és megveszik. Pl. én is.

2017. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a könyv itt van, ha valakit nagyon érdekel:


[link]

2017. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Szó szoros értelmében igen nehezen tudom elképzelni.

De mikor vége, kijött a baba és elmúlik minden fájdalom, hát az nem tudom, hány orgazmussal ér fel 😂

2017. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
FEM3 Délelőtti adásában hangzott el idén SomaMamaGésától.
2017. jan. 13. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!