Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogy szülte meg a placentat?

Ki hogy szülte meg a placentat?

Figyelt kérdés
Elso szulesem lesz termeszetes szulesre keszulunk eddig. A mehlepeny mennyi ido meg megszuletik?rogton kijon a baba utan?mi van ha nem?
2017. jan. 30. 17:09
1 2
 1/19 Gittu$h válasza:
26%

Pár perccel a baba születése után kell kinyomnod(bocs a kifejezésért). Kevés az esélye, hogy bennmarad ahhoz túl éretek kell lennie. De ha mégis így lesz (ne leyen) akkor az orvosok kiszedik.

2 hónapos baba anyukája.

2017. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A baba után pár perccel kell megszülni azt is
2017. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Kétszer szültem, de fogalmam sincs. :D

Akkor már ott a baba a karjaidban, és csak Ő létezik! Tényleg nem emlékszem, de bent nem maradt! :)

2017. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet a szülésznő kihúzta a köldokzsinornál fogva. Az orvos ránézet, hogy oké, és ennyi volt.
2017. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ax nagyon faj ha mondjuk kihuzzak?Vagy kiszedik?
2017. jan. 30. 17:43
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt honnan lehet tudni hogy kijott e az egesz mehlepeny?
2017. jan. 30. 17:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is kellett nyomni, pár perccel a baba után szó szerint kicsusszant, gyakorlatilag semmit nem éreztem. Az orvos és a szülésznő átvizsgálják hogy megvan e egészben.
2017. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk picit várni kellett mert nem akart ilyan gyorsan leválni a lepény.

De nem sok idő. Aztán a szülésznő a zsinornál fogja kihúzta egyszerűen. Volt egy picike nyomó érzés de ennyi. Egy cseppet sem fáj.

Megnézte alaposan hogy meg e van minden része:) de gondolom a biztonság miatt csináltak egy egészségügyi kaparást is. Nem fájt, nem éreztem. Kb ennyi:)

2017. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem húzták. Nem fájt. A doki nyomkodta kicsit a hasam és nem kirántotta, hanem lassan kihúzta. Ettől csak fájdalmasabb volt a többi részlet, ez nem.
2017. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú én nagyon féltem mikor a baba után a szülésznő mondta, hogy lesz még egy összehúzódás, akkor nyomjak egy picit és kihúzza. Komplikált szülésem volt, nagyon féltem a következő "tolófájástól". Hát nem kellett volna.:D Volt egy pici összehúzódás, néztem is hogy csak ennyi? Nyomtam, húzta finoman, legalábbis nem éreztem és kicsusszant. Megkönnyebbülés volt, hogy nem is fájt. :) Kiterítette, megnézte, majd a doki is ránézett,mondták hogy rendben. Ennyi volt.
2017. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!