Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan aki farfekv...

Van köztetek olyan aki farfekvésű babáját normál úton szülte?

Figyelt kérdés

Kérlek meséljétek el mi volt, hogy volt.

33 hetes vagyok 2100g a baba és stabil farfekvésű. Nemakarok császárt. A dokim szerint megszüljük. Az első gyerek végig koponyavégű volt, tehát fogalmam sincs milyen érzés mikor befordul, vagy mikor kell h beforduljon. stb.

Sztem faros szülés lesz sajnos. Nme fog befordulni. :(


2016. okt. 31. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Setalj sokat!:) egyebkent masodik szulesnel mar engedik megprobalni, viszont nem megijeszteni akarlak, de sogornom igy volt, mint Te h nem akar csaszart.es vegul az lett (csaszaros) a baba meg oxigenhianyos.. tul sokaig hagyta az orvos vajudni, pedig egyebkent nem volt sok ido..megis annyit ert h artson vele. Sogornom azota sem tudott elszamolni a lelkiismeretevel, hogy miert is volt ennyire akaratos mert nem birta ki.

Tudom leleszek pontozva , De gondold át!

Jo egeszseget!:)

2016. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Második baba még az utolsó héten is befordulhat. Egy ismerősömnek a 40. héten fordult meg.
2016. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ó, még csak a 33-on vagy, bármikor megfordulhat.

Nekem a 3. babám volt faros, és mondta a dokim, hogy faros szülés lesz, semmi probléma.

Én is féltem, a szülésznő részletesen elmondta, hogy hogyan zajlik majd, mondjuk én egy császártól még jobban tartok...

Aztán a 39. hét közepén megfordult. 3 napba és sok jóslóba telt.

Én sem érzem soha, hogy hogyan helyezkednek a babáim, mert valahogy minden irányba rúgnak, hol gömbölyűek, hol hegyesek, akkor azt éreztem, hogy a feje "elment a bordám alól", mert azt tényleg ki lehetett tapintani, nagyon kemény volt előtte és piszkosul nyomta a bordámat, ami végre megszűnt...

2016. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm szült így. Azt mondta, hogy a kitolás nehezebb volt, de nem viselte meg különösebben. Elmondása szerint sokkal szornyubb volt a harmadik oxitocinnal gyorsított szülése.
2016. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

el tudnál számolni a lelkiismereteddel, ha úgy járnál, mint amit az első írt?

Sajnos hiába nagyon jó a doki, beléd ő sem lát, pillanatok alatt megvan a baj.

2016. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem jókedvükből nem fordulnak be a babák. Többször hallottam pl a szerencsétlen nyaka körül volt a kzsinór és ezért nem tudott megfordulni.. Én biztos nem próbálnám meg
2016. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Meg befordulhat.


Remeljuk nem jossz majd ide irogatni, ha baj lesz, es lesz egy fogyatekos gyereked - mert nem akartal csaszart.

2016. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Csak az utolsót pontoztam le, mert ostobaságot írt, bár ettől okosabb nem lesz. A medencevégű fekvés nem indokolja a sc-t.

Faros szulesnel nagyobb korultekintes kell, nagyobb gatmetszes es kotelező az oxitocin.

Mielott engedik a szulest megmerik a popsi es comb egyuttes korfogatat ha az nagyobb mint a fej a szules biztonsagos.

Kedves első sajnálom ami a családotokban történt.

Én bízom a dokimban sokat dolgoztunk egyutt, tudom, h tudja mikor kell a csaszart valasztani.

2016. okt. 31. 23:58
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ha ilyen okos vagy, minek kerdezgetsz itt ?
2016. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező! Az én barátnőm 2 éve faros szüléssel adott életet harmadik gyermekének. A kisfiú teljesen egészséges, ráadásul nem pici baba lett 3450 grammal született. Ilyenkor adnak oxitocint és az a jó ha a vajúdás nem túl gyors ütemben zajlik. Gátmetszés természetesen van. Egy speciális műfogással segítik világra a babát a kitolási szakban és 2 nőgyógyász segítette. Azt mondta a három szülése közül ez volt a legnehezebb leghosszabb, de mindenki nagyon dicsérte, hogy milyen ügyesek voltak. Ma már nem gyakori a daros szülés, de gyakorlott orvos mellett kivitelezhető.
2016. nov. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!