Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sürgős! Mikor induljak a...

Sürgős! Mikor induljak a korházba?

Figyelt kérdés
40+6 hetes terhes vagyok.Ma elment a nyákdugó reggel.Azóta görcsölgetek.Van hogy 10percenként van hogy több.Van hogy erősebbek van hogy gyengébb.A párom szerint menni kellene ,de félek elküldenek mert ez még nem az.Második baba,de az elsőnél korházban inditották.
2017. jan. 30. 17:17
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Reggel voltam orvosnál.Kézzel tágított,azota vérezgetek.Nst 10percenként 30másodperces fàjások.Hazaküldtek...:(
2017. jan. 31. 09:54
 12/34 anonim ***** válasza:

Aki kézzel tágított az egy paraszt!

Legalább megkérdezte megengeded e?

2017. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztek.Azt hittem sima magzatviz vizsgálat,de nem csak az volt.Iszonyu fájdalmas volt.Azota folyamatosan fáj a derekam meg a hasam alja.De,azt monták csak akkor menyek vissza ha 5percesek a fájások.
2017. jan. 31. 13:38
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a gaz, sajnálom! Hat innen mar nem sok van de ha mar 10 percesek voltak mi a francert tanított kézzel??? Ahhhhh.... n o comment. Kitartas! Hamarosan baba lesz ez vigasztaljon!
2017. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

:(

Amelyik doki kézzel tágít, annak feldugnék az alfelébe egy sodrófát!

2017. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor nem kérdezik, hogy tágíthatnak-e. Engem a fogadott szülésznő tágított az első szülésnél. Igazából akkor még nem tudtam, hogy ez azért fáj annyira, nem csak simán megvizsgál :( Nem tudom amúgy, hogy mennyit segít tényleg a szülés előrehaladásában, mindenesetre nem egy kellemes dolog még pluszban a vajúdás mellé...
2017. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Elmultak a fájások.Maradt a vérezgetés(ami szerintük normális),meg a hasmenés.Gondolom a stessztől.Ráadásul ma nem kellet vizsgálatra mennem mert jégpálya van,majd csak holnap.Kérdeztem mikor indítanak de azt monták még nem tudják.Pedig holnap után már 10napja hordom túl.Kérdeztem nem e fekhetnék be,mert 40km re lakom a korháztól és a párom dolgozik kb 1órára innen és ien utakba nehezen érne haza ha menni kellene,de azt mondták nincs hely.Már remélem hamarosan vége ennek mert nem akarok idegileg kikészülni.:(
2017. febr. 1. 07:48
 18/34 anonim ***** válasza:
Hát ez szörnyű. :(
2017. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Pedig reméltem, hogy azóta már babázol :(

Drukkolok, hogy most már induljon be, vagy indítsák és túl legyél rajta és minden rendben menjen!

2017. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Bentfogtak a korházba ahol kiderült félrenézték a heteimet és még csak 40hetes leszel holnap.De,haza már nem mehetek amig meg nem szülök,jövő het vasatnap inditanak.Remelem mar kibujik.Mert minden reggel ezek a vizsgalatok.Meg a honvágy.😖
2017. febr. 3. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!