Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena Lady Pants (pelenkabugyi)...

Tena Lady Pants (pelenkabugyi) nagyon gáz szülés utánra?

Figyelt kérdés
Ezt nèztem ki a kórházi csomagba az első durva napokra. Gondoltam így nem kell a bugyival bajlódni,nem tud elcsúszni a betét. Szokták használni vagy nagyon gáz "bepelenkázni"magam?
2017. febr. 6. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még ugyan nem szültem, de szerintem ne azt nézd hogy gáz e vagy sem, hanem melyik neked a kényelmesebb, komfortosabb.

Hidd el lesz elég nyűgöd bajod, ne kelljen még a csúszkáló betét miatt is aggódni :)

2017. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Hasonlót vettem én is, csak Mollimed márkájú volt. Szuper volt, csak letéptem, nem kellett bugyival bajlódnom. És a hasamat is tartotta a gumis része. A nővér csodálkozott, hogy ilyet nem látott még. Mondjuk ez 2009-ben volt, de én is a netről vettem az ötletet.
2017. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban eleve ilyen bugyipelenkát adnak szülés után. Hát mondanom sem kell, ezerszer jobb volt mint a sima bugyi betettel. Szóval nyugodtan.
2017. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én végül előtúrtam nagyibugyikaet otthon és nagy Tena betéttel jó volt. Csak olyan eldobható hálós bugyit ne vegyél mert semmire nem jó.
2017. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gàz, tök praktikus, én is ilyesmit hasznàltam, csak müllerben vett saját márkásat (olcsóbb volt, de jó). Több féle meretben is kapható.
2017. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most szültem és az egyik barátnőt hozott nekem a kórházba és nagyom be vált. És nagy bisztonságba éresztem magamat.
2017. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz
2017. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!