Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek szules elott mennyire...

Nektek szules elott mennyire ment a hasatok es mennyivel elotte? Naponta egyszer vagy tobbszor? Milyen mas egyeb jele volt nalatok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ment a hasam, és semmi előjele nem volt. Délelőtt CTG-n voltam, még a dokim is megvizsgált. Hazafelé bementem vásárolni az Auchanba, és a pénztárnál éreztem, hogy elkezdett folyni a vizem. De semmi fájás.

Jóslóm sosem volt. Estére meglett a fiam.

2017. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb. 3-4 órával a fájások kezdete után kétszer.
2017. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment a hasam, 1x sem egész terhességem alatt.

Semmi jele nem volt. Éjszaka csak hallottam egy pukkanást, felültem az ágyban és éreztem, hogy szivárog a magzatvíz. Összeszedtem a bepakolt táskáimat és mentünk a kórházba. Délutánra lett meg a kislányom.

2017. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amikor megindultak a fájások akkor mentek a WC-re vagy 4-5 ször. Aztán önként kértem beöntést is a kórházban. Nagy parám volt, hogy a szülés alatt odacsinálok. Így is még maradt egy minimális maszatolás a legvégére a tolófájásoknál... Hát ez van! :) Tudom, hogy nem lenne ciki, de én valahogy nagyon nem akartam, hogy "baleset" történjek
2017. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előtte egy héttel iszonyat hascsikarásom volt 2x is. Azt hittem megszülök!!! Szörnyű volt. Azt hittem akkor elrontottam a gyomrom. Így visszagondolva tisztult a szervezetem csak kicsit durván. 39.hétre szültem. Más konkrét tünet nem volt, nekem még jóslóim se voltak, pocakom se szállt le pedig vártam, egyszerűen elkezdett folyni a magzatvíz. És a fájások se jöttek, zárt méhszáj, szóval oxival lett meg a babám 8 óra vajúdás után.
2017. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso szulesemnel egyaltalan nem volt ilyesmi. Masodiknal a szules napjan vagy 6-7-szer is mentem a wc-re... vegul ejfel utan nemsokkal lett meg a baba.
2017. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom 🙂
2017. febr. 22. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A fájások közben volt hasmenésem. 3-4-szer voltam a wc-n illetve szinte folyamatosan hánytam is.
2017. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!