Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy készültetek/készültök...

Ti hogy készültetek/készültök az NST vizsgálatra? Hogyha bármi adódik bent kellene maradni?

Figyelt kérdés

például kórházi csomag összerakva, vagy vinnétek is magatokkal ?..

apa legyen készenlétben stb,??



2012. okt. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem össze kellett rakni 24 hetesen, utána 36 hetesen. Ezután már nem nagyon pakoltam ki, csak a ruhaneműket. Mondtam a férjemnek, hogy hol van, de nem készültem úgy, hogy bent foghatnak. :) Ha így lett volna, akkor a férjem utánam hozta volna a cuccokat.
2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az NST-n kicsi az esélye hogy bent fognak. Ha indul, akkor azt érzed, ha nem érzed, az NST se mutatja. De a csomag mindenképp legyen összekészítve a 36 hét után, de legalábbis lista legyen róla apának:)
2012. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én külön nem készültem az nstre.cuccom kb 37.hétre készült össze.együtt járunk vizsgálatra a csomag otthon van ha bármi adódna akkor majd ô behozza nekem (pärom).jövô péntekre vagyok kiírva aznap megyek nôdoki kontrollra.ha addig nem történik semmi akkor sztem oda viszont már berakom a kocsiba a cuccot.bár nálunk 41.héttôl kell befeküdni.
2012. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen lett összepakolva a csomag. Amikor már jártunk nst-re addigra már így össze volt rakva. Amikor apával együtt mentünk nst-re akkor mindig vittük magunkkal a kocsiban. 40+1 napos voltam mikor otthon maradt a csomag, mert apa úgy rohant haza a melóhelyéről. Nst volt, nem mutatott semmit, aztán az orvos megvizsgált és már 2 ujjnyi volt a méhszáj. Apa hazarohant a csomagért és a szülőszobán taliztunk. :) Jó ha apa közelben van már az utolsó hetekben, mert bármi megeshet. :)
2012. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!