Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy készültök, készültetek...

Ti hogy készültök, készültetek a szülésre?

Figyelt kérdés
Még van időm a szülésig bár már nem sok. Szerintetek mivel tudnám elterelni a figyelmem? Ugyanis rettenetesen izgulok és félek...első kisbabám lesz majd szóval nem igazán tudom mi fog történni és hogyan. :)

2013. szept. 27. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elterelni???sehogy...és nem is szeretném:))) inkább azon vagyok, hogy légyszi még ma...:-)))

Mára vagyok kiírva.


40hkm

2013. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy más is túlélte.Évezredek óta szülnek a nők és még az érzéstelenítő is csak pár tíz éve létezik!
2013. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elterelni nem lehet errôl a gondolataidat,sôt egyre jobban csak a szûlès ès a baba körûl fognak forogni a gondolataid.Pihenj sokat,gondolj àt minden fajta verziòt a szülèsre,èn a csàszàrral nem igazàn foglalkoztam,minden màst ezerszer àtbeszèltünk anyummal tesòmmal ès 20òra vajùdàs utàn tolòfàjàsokkal toltak a mûtôbe,csàszàroztak ami kicsit megviselt utàn,mert arra nem kèszûltem fel igazàn.Nem megijeszteni akartalak csak ezzel azt akartam mondani hogy pl ilyeneken agyalj hogy mi lesz ha így alakùl vagy ùgy alakùl.Jò felkèszûlni mindenre.hàny hetes vagy?
2013. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg tapasztalat, sors van mindenkié más és más. Két egyforma nincs. Én úgy készültem és készülők a szülésre, hogy életem legszebb pillanatát fogom átélni, minden rendben lesz. A fájdalom elmúlik az öröm az örök marad. 2 gyermeket szültem, most 29 hetes terhes vagyok, de a szülés miatt egy percig nem aggódom, mert tudom, hogy a legszebb a legcsodálatosabb érzést fogom átélni.
2013. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!