Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez a félelem?

Normális ez a félelem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a gyerekeket szeretnék már babát. Erős anyai ösztön van bennem imádok gyerekkel foglalkozni.Persze jó pár évet még várok a szüléssel mert még nagyon fiatal vagyok hozzá még magam is gyerek vagyok.Olyan érzésem van,hogy nagyon jó lenne már ha anyuka lehetnék de közben meg ha meglátok egy szüléssel kapcsolatos képet akkor félelmet érzek,hogy jó pár év múlva milyen lesz nagyon fájdalmas-e meg ilyesmi.Normálisak ezek az érzések kamasz létemre? Nagyon érdekel mostanában a babás illetve szüléssel kapcsolatos téma.Nem fogok még belevágni mivel egyrészt nagyon fiatal vagyok másrészről nincsen meg a megfelelő anyagi helyzetem egy babához.De mégis valamiért annyira szeretném már megtapasztalni,hogy milyen is amikor anyukának szólítanak.
2017. márc. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez a félelem szerintem, a már várandós kismamáknál is előfordul ez :)
2017. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisak ezek az érzések. Én az utolsó percig rettegtem. Nagyon féltem a szüléstől. Aztán sürgősségi császárom lett. Amikor már ott voltam, akkor múlt el a félelmem, inkàbb azt vártam, hogy vége legyen és minden rendben legyen.
2017. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez eleg sok kamaszlanyban megfordul, teljesen termeszetes.
2017. márc. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!