Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hátrány, baj, komplikác...

Milyen hátrány, baj, komplikáció lehet abból, ha úgy születik a baba, ha kinyomják az anya hasából?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A gyereknek semmi baja nem lett, en viszont majdnem elajultam utana mert ugy szetnyomtak a tudomet.

En nem tudtam kitolni, hiaba nyomtam, semmi erot nem tudtam kifejteni. Ezert szabalyosan kipreseltek belolem.

2017. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A tüdőmet ugyan nem nyomták szét, de egy másodpercre elvesztettem az eszméletem. Aztán visszajött a kép és a hang is és megpillantottam a lányomat végre. :)
2017. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajna túlságosan elfáradtam és fajasom se volt így nem jól nyomtam Uh a doki ahogy fogalmazott tartotta a gyereket h ne csússzon vissza és kifelé segítette. Én nem éreztem h belém könyököl, pedig párom látta h az történt. Semmi mem lett a kisfiammal, mindketten rendben vagyunk!
2017. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem megrepedt közben a medencém. Ezért is félek, hogy mi történhet esetleg akkor a kicsivel.
2017. márc. 17. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!