Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a terhesség alatt...

Akinek a terhesség alatt sokszor (szinte naponta) vérzett az orra, annak szülés során nem volt ebből probléma?

Figyelt kérdés
Rengeteget vérzik az orrom már a terhesség elejétől kezdve. Néha 20-25 percig is ömlik a vér, néha csak a zsepi lesz véres. AZ orvos javaslata alapján Rutascorbint szedek. Talán kicsit javult a helyzet, de félek, szülés közben is ömleni kezd a vérem, és nem tudom ez mennyire veszélyes.

2017. márc. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ki kéne vizsgáltatnod, hogy van-e vérzékenységed, ami esetleg eddig rejtve maradt. Akkor tudnál megnyugodni teljesen. Mondjuk, hogy eddig nem vérzett így az orrod az jó, tehát valószínű ez ilyen nem tipikus terhességi tünet.
2017. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem a vérnyomásod miatt vérzik az orrod, nem kell megijedni. Ez is egy terhességi tünet. Párásítsd a lakást, talán segít.
2017. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt, én is ragaszkodnék egy vérvételes vizsgálathoz - ha másért nem, hát megnyugtatásképp.
2017. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, semmi gond nem lett.

Valaki irja a verzekenyeseget- ha azod lenne, el sem allna az orrod vere gyogyszer nelkul. Szoval ettol ne felj.

2017. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!