Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés után sikerült...

Akinek szülés után sikerült visszanyerni nagyjából az alakját, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Nemrég szültem, a csípőmre, fenekemre ment pár kiló és a hasam is lóg picit. Utóbbin lehet majd javítani?

Elsősorban a fenék és has részek érdekelnek, hogy mennyire lehet őket "helyre hozni"?


2017. márc. 18. 19:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Èn a szoptatás alatt nem tudtam fogyni, matadt rajtam 2-3 kg, kb 12-t híztam a terhessèg alatt. A hasam kb 3-4 hónap alatt húzódott vissza, ettől a bőrömön mègjobban meglátszott, hogy kicsit lógós, laza.

1,5 èves volt a fiam, amikor megembereltem magamat, ès ellenálltam a fincsi kísèrtèseknek. Nem vettem joghurtokat, csokikákat, esetleg hetközben/hètvègèn sütit, chipset. Ekkorra nem volt már állandóan hulla fáradt, tehát a lemondások frusztrációját tudtam kezelni.

Így fogytam 5kg-ot. Amire büszke vagyok. :)

Most stagnál a súlyom, mert kissè elengedtem magamat, becsúszik egy kis nasi, ès elèg hízèkony vagyok.

A következő cèl -5 kg, ès annak megtartása. Most 154/55 vagyok.

A hasam mèg mindig petyhütt, megereszkedett, ezen már nem változtat az idő.

2017. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Lehet kapni bababoltban hasleszorító övet, nekem bevált, mégis azt mondom hogy 9 hónap kellett, mire visszanyertem (szinte) az alakomat, nem is kilóban, hanem úgy egyáltalán. A 6-7 hónapra jött csak le a zsír a csípőmről. A mellem viszont nem a régi, nem tudom, mit kezdjek vele, a tesóig nem is agyalok rajta.
2017. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

Genetika!


Szoptatás alatt kevesebb voltam mint szülés előtt 😠 pedig ha a kicsi szopizott én ettem, ittam....

Barátnőm egyszerűen nem tudott enni, mégis stagnált a súlya.


A hasam visszahúzódott szépen magától, de kellett kb 3 hónap.

2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez alapvetően genetika. Én pl szerencsés vagyok, mert feszesek a kötőszöveteim, így nem sokat kellett tennem a normál alakért.

5 hetes a negyedik gyereket, császárral született. Tegnap mertem először megnézni magam az egész alakos tükörben meztelenül. Nem volt rossz, volt, hogy szülés nélkül nagyobb hasam volt 😀

Diabéteszes voltam, így nem híztam sokat, plusz szoptatok, ami nekem a legjobb fogyókúra.

Az eddigi terhessegem után én ellipszis trenerrel edzettem, van otthon. Nekem ez kényelmes, mert biztos, hogy nem járnék el sehova, ahhoz túl lusta vagyok. Plusz Callanetics tornát szoktam csinálni, az nagyon jó fedzesítésre.

Ne aggódj, meg bőven vissza fogod nyerni az alakod!

Sőt, nekem a mellem sem lett rossz, pedig eddig 3 gyereket szoptattam egyenként kb egy évig.

2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

Legegyszerubb recepttel:


Edzes es egeszseges, kaloriaszegeny etkezes. Persze szoptatas utan, addig ugyanis en csak hiztam, konkretan 4 kilo jott fel szoptataskor. Ennem kellett rendesen mert vizes volt a tejem.


Amikor abbahagytam, elkezdtem edzeni es jol enni, 5 honap alatt -20 kilo.

2017. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

15 kilot fogytam a szoptatassal, mar korosan sovany vagyok, minden csontom latszik.

A baratnom meg 20 kilot hizott a szoptatassal, ugyhogy ez teljesen egyeni.

2017. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. márc. 18. 20:31
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónap után kezdett látványosan változni. Jártam heti 1x baba-mama tornára, hordoztam a kislányom és úgy sétáltunk napi 2-3 órákat, meg a szoptatás, ennyi. Császáros voltam, de nagyon szépen visszament a hasam, mondjuk nem azonnal, kellett neki 4-5 hónap, mire kezdett normálisan kinézni. Kb akkor értem el a régi állapotomat, mikor 9-10 hónapos lett a kislányom. Illetve nem teljesen, 1 kilóval több vagyok, de ezt igazából csak én látom valószínűleg. 46,5 kilóval lettem terhes, most 47,5 vagyok.
2017. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatás alatt is jöttek a kilók. Pontosabban akkor még talán több is, mint terhesség alatt. Nekem csak akkor sikerült visszafogynom a terhesség előtti súlyomra, mikor újra dolgozni kezdtem. Vettem egy nagy levegőt és elkezdtem fogyókúrázni, de a környezet változás is segített. Így 10-12 kg. ment le. A súlyom a régi lett, de hasam sajnos nem. Azon látszik a szülés és a plusz kilók nyoma. Most 2. babámat várom. Megpróbálok jobban figyelni majd, bár már most is nehéz . Megint elkezdett felfele kúszni a mérleg mutatója.
2017. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15-os valaszt aki lepontozta mi volt a baj? Tenyleg kivancsi vagyok mi azzal a baj ha valaki edzessel es odafigyelessel fogyott, nem csak szoptatassal?
2017. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!