Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés után sikerült...

Akinek szülés után sikerült visszanyerni nagyjából az alakját, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Nemrég szültem, a csípőmre, fenekemre ment pár kiló és a hasam is lóg picit. Utóbbin lehet majd javítani?

Elsősorban a fenék és has részek érdekelnek, hogy mennyire lehet őket "helyre hozni"?


2017. márc. 18. 19:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez mindig rejtély. Nekem volt már 0%-ban hasznos válaszom miközben tudtam, hogy az adott kérdésben aktuálisabb tapasztalatom már nem is lehetne és legjobb igyekezetem szerint válaszoltam. Lassan úgy fogom fel a minél kevesebb százalékot, hogy legalább nem gondolkodom átlagosan. :) A százalékok az átlag véleményt tükrözik, semmi mást. (Ami, hozzáteszem sokszor tévedést is takarhat. Már úgy értem, hogy ha van egy adott kérdésben nagyon elterjedt tévhit, de valaki leírja az igazat, az le lesz pontozva. Pedig nem ő tévedett, csak a többség. )
2017. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sokakat irritálnak azok a válaszok, ahol az anyuka annyira tökéletes, hogy a baba mellett van ereje és ideje diétázni (szoptatás mellett?!) és mozogni.

Aki pedig olyan szaranya, hogy szoptatás alatt éhes, és csak szénhidrátot tud enni, mert attól van teje, és attól nem fáj a hasa a babájának, és közben hízik, mint a disznó, mert este csak beájul az ágyba (arra a 3 órára, ami az éjszakai szoptatásig van) mozgás helyett, nehezen tudja elképzelni, hogy a fenti szuperanyák a valóságot írják.


Én még nem szültem, de nagyjából a fentieket látom a környezetemben.

2017. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Lepontozás nem én voltam, én küldtem a pozitívakat ami nem volt hasznos arra semmit nem nyomtam.

egyébként sokszor én sem tudom miért jó ez, írok egy értelmes választ és akkor nézem, hogy 40-60%os az értékelés. Amúgy 90%-om van, tehát nem hülyeségeket írok...

2017. márc. 21. 20:19
 24/24 anonim válasza:
A kecskeürülék sok savat tartalmaz, azok elégetnék a zsírt. Nekem bevált.
2017. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!