Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2-3 héttel hogy...

Szülés után 2-3 héttel hogy nézett ki a gátsebetek?

Figyelt kérdés
Nekem egy részen teljesen begyógyult, semmi se latszik, de 2 helyen van rajta egy pici lyuk. Már az egésznek be kellett volna forrnia. Azóta ilyen, amióta először meg mertem nézni (kb.2 hete). 2 és fél héttel ezelőtt szültem

2017. ápr. 15. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
"Ó, te jó ég, ez meg mi? Ledobtak egy bombát, szétvertek húsklopfolóval?" - kb. így.
2017. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 héttel szülés után lettek kiszedve a külső varratok, a belsők a 3. hétre maguktól kiestek. ahol varrtak ott látszott a hegy, még kicsit duzzadt volt, de nem volt semmi különös.
2017. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek szerint orvos függő. Nekem felszívódó varratom volt, 2 hét múlva kerestük, hogy hol lehet de nem találtuk a helyét. Oké, látszódott, de én nem vettem volna észre..

Lesz úgy is a 6 hetes kontroll (vagy akár előtte is ha aggaszt) mutasd meg a nődokinak!

2017. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a varratok helye látszódott, a vágás egyáltalán nem.
2017. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után eltelt simán 3 hónap mire meg mertem nézni, addigra már nagyon szép volt :D
2017. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, m nem mertem oda se nézni... nem akartam látni h mégis mennyire vagyok csúnya odalent.
2017. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én nem mertem egyből megnézni :D

A luk az öltés helye lenne? Azt sem tudom, mennyi öltés volt, nem mondtak semmit, nincs felírva se sehova. Az is csak a papiromról tudom, hogy belül is varrtak, nem csak kìvül. A hátrébb lévő "lukból" egyébként tegnap jött ki cérna meg a csomó. Szétnyílt volna a vége a sebnek?

2017. ápr. 16. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szétnyílt, csak most jönnek ki a varratok. Nekem is így volt. Ott jött ki a legkésőbb ahol csomózták a végén.
2017. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!