Gaál Erzsébeet kérdése:

Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Május 4-re vagyok kiírva, második babámat szülöm természetes úton. Nincs fogadott orvosom és most másik kórházban fogom világra hozni a gyermekemet. Ez mennyire lehet más vagy miben? Szülőszoba látogatás?Miről szól?
2017. ápr. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi miről szól?

a szülőszobai protokoll minden kórházban más...ott kell érdeklődni ahol szülni fogsz, illetve korábban kellett volna, de talán még nem késő, hogy elmenjél az adott kórházba szülőszoba látogatásra, nálunk minden hónap utolsó szerdáján volt anno, hogy ott ahol Te szülni fogsz mikor van, nem tudom, talán soron kívül is fogadnak, mert ott szokták elmondani mi hogy van, szülésfelkészítő keretében. Az ügyeletes orvosnál történő szülésről nem tudok nyilatkozni, nekem fogadott orvosom van, de nem hiszem hogy ez számít, hogy kevésbé végezné lelkiismeretesen a munkáját a doki (én inkább a rendelési idők, rendelő felszereltsége miatt jártam magándokihoz)

2017. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem a kérdést. Bemész megszülöd kijössz. Nyilván más a rendszer de ott elmondanak mindent. Nem kötekedésből, de honnan tudod h természetes úton fogsz szülni? :) tudom fő az optimizmus, de azért én ezt nem mertem volna anno így kijelenteni. Max csak reménykedni h minden rendben megy. Tényleg nem kötekedés csak furi volt.
2017. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gaál Erzsébet,bemész abba a kórházba,ahol most akarsz természetes úton szülni és megkérdezed! Azt sem tudjuk most helyileg hol akarsz szülni!

De nyilván sok választás nincs vagy megszülöd rendesen vagy ha baj van,akkor császár!

2017. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 2 különböző városban szültem a lányaim. Az egyikben 3 óránként hozták ki a babákat, a másikban a szülés után végig velem volt, még pihenni sem hagytak a kimerítő szülés után.

Azért jólesett volna utána 1 órás alvás.

Egyikben én választottam azt a szobát ahol nem lehetett fogadni látogatót, a másikban nem is léphettek be az osztályra.

Az első lányomat fogadott orvosnál szültem, végig ottvolt a doki. A másikat ügyeletesnél, és mikor beléptem a szülőszoba ajtaján azzal fogadott: "na még egy!". Nem csinált semmit csak ott ült, a szülésznő csinalt mindent.

Elsőnél vágtak, masodiknál nem.

Elsővel 5 napig voltam bent, a masodikkal 3 napig.

2017. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!