Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy ha a kisbaba a...

Igaz az, hogy ha a kisbaba a 7. hónapban születik meg akkor megmarad, de ha a 8. -ban akkor nem? Mi ennek a magyarázata?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Ez a tüdö-elmélet is hülyeség, mert egy 7 hónpara születet baba tüdeje sokkal fejletlenebb, mint egy 8 hónaposé, azaz semmivel sem könnyebb a fejletlenebb tüdövel egy kisebb babát ellátni, mint egy fejlettebbel egy nagyobbat.


Az egész csak babona, és sok buta ember még ma is hisz ebben.

2017. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
igaz,annyiban hogy az orvosok azt mondják hogy inkább szülessen a baba a 7.hónapban mint a 8.ban. mert a 8.hónap veszélyesebb. de nekem a 8.hónapban született a lányom és semmi baja nem volt,és nincs is :)
2017. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
en 7 honapra szulettem szoval nem tudom , de en egeszseges vagyok! : soha nem voltam beteg , csak 2 honaposan majdnem tudogyulladasba meghaltam , ezt mondtak , azota soha nem voltam beteg !
2017. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"igaz,annyiban hogy az orvosok azt mondják hogy inkább szülessen a baba a 7.hónapban mint a 8.ban. mert a 8.hónap veszélyesebb"


EZT egyetlen orvos sem állítja, csak néhány buta ember mond olyat, hoyg neki az orvos mondta!

2017. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
11- es nem érti az arány fogalmát de a pontozoi sem..kik jarnak ide..
2017. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

10-es: nem megy automatikusan a tüdőérlellllllllő, ha nem a nyolcadik hónapban születik a baba. Csak akkor van esély arra, hogy ilyet kapjon az ember lánya, ha még vissza tudják tartani a szülést. A fiam a 30. hétre született; már nem tudtak mit csinálni velünk, mert már a kitolási szakaszban voltunk, mire bejutottunk a kórházba; mi nem kaptunk tüdőérlelőt.

A kérdezőnek válasz: nem igaz, hogy ha a kisbaba a 7. hónapban születik meg, akkor megmarad, de ha a 8.-ban, akkor nem: én is és a férjem is a 8. hónapban születtünk és még élünk. :)

2017. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, orbitális nagy baromság! Próbálják is v.tartani akinek beindul, mivel minden doki azt mondja,minnél később születik, annál jobbak az esélyei. Én is, és mindhárom babám korábban jött. Én 35 hét pár napra, az én babáim mind 34+pár napra születtek. Mindegyiknek tökéletes volt már a tüdeje(+nekem is), pedig csak a 3.-kal kaptam tüdőérlelőt. Minnél korábbi szakaszban érkezik egy baba, annál fejletlenebb.
2017. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem PIK, hanem PIC..

Az én lányom a 8. hónapban született, köszöni szépen, jól van, 4 éves és az oviban van :)

2017. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Mivaannn????
2017. máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!