Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszész! Mennyiért...

Császármetszész! Mennyiért lehet"megvenni"mostanság egy dokit ha így szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 10:16
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen nem mindegy, melyik lyukon jön ki. Számtalan élettani oka van, mi és miért, de nem ezvolt a kérdés.
2017. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
74%

Igen, rettentő káros a babára, hogy anyuka nem görcsöli végig a 9 hónapot, rettegve a szüléstől, nem ájul el a szülőszobán, mert bízik a programozott császárban, neki megkönnyebbülés, és nyugodtabb is tőle.


A szemét szülők... Hogy lehetnek ilyen elborult emberek?!

2017. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
87%

#11

#6

NEM, nincs neki SEMMILYEN élettani oka, nemhogy számtalan. Utánaolvashatsz, ha tudsz, a vonatkozó orvosi kutatásokban, melyek tényszerűen bebizonyították, hogy semmilyen különbség nem tehető a császáros és a vaginális gyermekek között.

Egytelne apró differencia van: mivel a gyerek császármetszésnél nem halad át vaginán, így nem kap onnan egy immunvédő bélfórát. Melyet viszont megkap abban a tök egyszerű esetben, amit a világban szinte mindenhol végeznek, és kézzel kenik a gyermek szájába azt, a fürdetés során.


Ennyi.


Hagyjuk már a kőkorszaki baromságokat, hogy a tápszeres gyerek betegebb és hülyébb, mint az anyatejes, a császáros gyerekek nem mernek átmenni az alagúton, és a lombikbabák hamarabb halnak.


Nevetséges.

2017. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet, hogy vkinek mégis inkább a karriert kellene választania?
2017. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
83%

#14

Nem lehet, hogy vannak úgy sokan, hogy nem kell választaniuk, hanem mindent megkapnak az élettől? Jó munkát és családot is?


Már elnézést kérek, ha nagyon összezavartalak.

2017. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
22%
Ugye nem azokat "elborult emberek"-ezzük le, akik veszika fáradtságot és megszülik a vállalt gyereküket? Mert ez félreérthető volt, csak óvatosan.
2017. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
87%

#16

A gyermek kihordása, világra hozatala és felnevelése ugyanolyan fáradtság, ha császármetszés, ha vaginális.


Úgyhogy, mit is akartál ezzel mondani?

2017. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%

#16

Ki nem akar itt világra hozni vállat gyereket? Másik műsort nézel, úgyhogy csak nagyon óvatosan! A kérdező éppen szülni készül.

2017. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
81%
Akkor summázom: 100 ezer körül könnyedén találsz ilyen dokit.
2017. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
86%

A terhesség alatt én is masszíroztam az orvosomat, hogy legyen inkább császár. Ő mérlegelésre biztatott, de nem zárkózott el. Végül én futamodtam meg, mert altatásban nem lehtett volna, a tűfóbiám nyert (spinális miatt).

Aztán lett egy olyan horrorszülésem, hogy 5 orvos ugrált körülöttem, szülés után meg azonnal műtőbe vittek. 6 hét volt, mire tudtam szabályozni az ürítést és képes voltam ülni, vagy fűző nélkül levegőt venni.

Az orvos másnap mondta, hogy ha még tervezek szülni, a pozitív teszt napján vési be a naptárba a programozott császárt, mert ő is leizzadt.


Szintén ő császározta kétszer egy rokonomat (neki egy korábbi autóbaleset miatti sérülés indokolta). 100 alatt fizettünk minden esetben. Árat nem mondott, de nem is a pénz dominál nála, inkább a szakmai elhivatottság.

Azóta volt nála egy másik műtétem, másik szakterületet érintve. Ott is ugyanolyan magas szintű ellátást kaptam és azóta is hozzá járok nőgyógyászati vizsgálatokra. A szülés és a második műtét utáni alkalomnál sem fogadott el pénzt a magánrendelésén.


De a szülés előtti 2-3 alkalommal is ügyeleti időben, a szülészetre hívott be az esedékes vizsgálatokra. Ott se fogadott el pénzt, mondván az nem a magánrendelése és munkaidőben van, én meg vállaltam, hogy esetleg épp szül valaki és várnom kell rá.


Tény, hogy a szülést megelőző 4-5 évben már hozzá jártam. De nem tudom, hogy befolyásolt-e bármit, hogy régi páciense vagyok.

2017. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!