Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszész! Mennyiért...

Császármetszész! Mennyiért lehet"megvenni"mostanság egy dokit ha így szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 10:16
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
46%

"Emellett az eü költsége is sokkal magasabb...

A járulékos költségeket azonban ha az anya saját kérésére történik a császár, megfizettetném. "


meg a nagy mári f@s-át!!!! Életemben nem volt egyetlen napot sem táppénzen, az egyetem elvégzése után egyből dolgoztam, előtte diákmunkáztam, vonták tőlem majd 10 éve a TB-t, orvosnál ez idő alatt jó, ha 5X voltam, a terhesgondozást magánban kifizettem, mit képzelsz, még azért is fizessek, ami megjárna???? Hát mit képzelsz te?????


bocs kérdező, de most elszakadt a cérnám...

2017. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
15%

Úgy látszik az egyetemen gondolkodni nem tanítottak meg... hiába, a magyar oktatás ugye elég gyenge színvonalú...


Egy teljesen indokolatlan műtétet akarsz ingyenesen behajtani, mert neked az jár... hát nem jár! Indokolatlanul senki nem fog a két szép szemedért fizetni a gyógyszer, a személyzet, a műtő és egyéb költségeket. Azért, mert anyukának ehhez van kedve..

Ez marhára nem így működik!

Az, hogy nem voltál eddig beteg, szerencse. Aki mondjuk viszont rákos lesz, annak sok-sok millióba kerül az ellátása és annak is, akinek komoly műtéte, krónikus betegsége stb van. Ez ellen senki nem védett, járhatsz így.


Egy teljesen más finanszírozási rendszer kellene ahhoz, hogy a "kívánság" plasztika és egyéb műtétek beleférjenek. Emellett külön műtéti blokkok emelt számban, hogy hely is legyen hozzá.

2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
53%

#32

NEM, NEM SZÉGYEN, ha egy NŐ félti a testét, a saját vagináját, és a szexualitását.

Az az élet normális és ingen fontos része, és pusztán azért, mert anya, ne kelljen már hátrább sorolnia magát és az egészséges szexualitását a sorrendben, ne adja isten az inkontinenciával barátkoznia se kelljen.


Tudod, mi a szégyen, aranyom? Az, hogy 2017-ben, amikor ilyen hentesmódszerek mellett a szülőszobákon szakmányban szakadnak-repednek a vaginák, te NŐ LÉTEDRE nem azért vered a palávert, hogy szégyen, hogy nem óvják a női testet, hanem azon hápogsz, hogy milyen gáz, hogy egy nőnek fontos a saját vaginája.


Honnan szalajtottak, 1231-ből? A pofám leszakad.

2017. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
72%

#34

NEM, NINCS ILYEN TANULMÁNY. Mind cáfolva, sok éve.


Ellenben TÉNY, hogy a világra jövetel módja NEM mutat különbséget.


Tehát nem igaz az a baromság, amit terjeszteni próbálsz, hogy a kívánságcsászár, de csak az, az figyelemzavart okoz nagy százalékban. Mert nem.


Bizony. Ha érdekel, olvass utána. Ha életed egyetlen teljesítménye vaginális szülésed, akkor megértem, hogy miért vered mellette ennyire az asztalt. Akkor csak ciki. Egyébként meg hülyeség.

2017. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
69%

#42

Meg foglak lepni: DE, aranyom, k.vára így működik. A nő IS dönthet a testéről, ahogy akar. ÉS de, ez belefér a tb-be. Mert valid indok.


Nem tetszik? Szar ügy. De a többség marad a fejlett, 2017-ben, és nem megy vissza veled a nőelnyomó 1960-as évekbe, és nem, nem veszi be a maszlagot, hogy női császármetszés vágja tönkre a Tb-rendszer, pláne, ha ezek közül esetleg valaki, talán majd még rákos is lesz ...


Ne röhögtess, komolyan.

2017. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
22%

Szerencsére a nárcisztikus személyiségzavart kezelik tb alapon, sajnos a prognózisa viszont nem túl kedvező..


Mivel a magyar tb biztosan nem finanszírozza a kívánság császárt, ezért ez a téma tárgytalan. Marad a magánklinika, vagy a korrupció.

2017. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Igazából,egy felmérést végzek...:-) Köszönöm a hozzászólásokat! Ezzel könnyebbé tettétek a munkámat! :-) További jó veszekedést ! :-) Jókat nevettem! :-))))))
2017. ápr. 23. 21:32
 48/49 anonim ***** válasza:
46%

#46


"Nárcisztikus személyiségzavar", ha valaki dönt a saját testéről, már csak azért is, hogy nehogymá' jobb legyen neki, mint neked.

Ó, te konyhapszchi, te....

Made my day :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2017. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
És aki pinäjät félti? Mi van akkor? A gyereknek nem rosszabb így se, úgy se.
2017. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!