Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszész! Mennyiért...

Császármetszész! Mennyiért lehet"megvenni"mostanság egy dokit ha így szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 10:16
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
84%
nekem azt mondta a doki 8-10 vizsgálat árát szokta kapni, független a szülés módjától, én végül 90-et adtam. Én az oxigénhiánytól féltem nagyon, és meg is mondta, hogy nem tudja 100%ra garantálni, hogy nem lesz baja, mert bármikor bármi történhet a legsimább terhességnél is
2017. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
30%

Ha ilyen komoly félelmed van, biztosan meg tudod beszélni az orvosoddal. Értelmes felnőtt ember, ráadásul nőgyógyász tudja nagyon jól, mennyit árthat, ha gyomorgörcsöd van végig, és a szülőszobában ájuldozol a félelemtől.

Egykét válaszolónak írnám: oké, hogy a császár is ugyanolyan szülés, és szerintem sem kéne bántani a császáros anyukákat, de az igenis szánalmas, ha egy kismama csak azért akarja, mert félti a punciját. Volt már rá példa bőven az oldalon, és igen, EZ szégyen.

2017. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
78%

Az a szégyen, hogy a 2017-ben itt anoním módon osszátok az észt hogy bezzeg a császárosok.. nem mindenki az alvázát félti, ez csak a ti vesszőparipátok.

Hogy a 21.században a magyar "anyák"nak nem qrva mindegy hogy a másik hogy adott életet. Ez a szánalmas.

2017. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
15%
és a hiperaktivítás és figyelemzavar valamint a megismerési zavarok elkerülésében is segít az a kenet? merthogy ezek sokkal gyakrabban fordulnak elő kívánságcsászárosoknál erről több tanulmány is született.
2017. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
72%
Inkább leszek egy kívánság-császáros, mint a sorozatszülő ökobioszuperanya, aki htb.. 😅
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Látom ebből jó hosszú téma lett.... :-)
2017. ápr. 21. 20:36
 37/49 anonim ***** válasza:
30%
Hat én nem értem itt egyeseket... most kinek mi baja a másikkal? Mindenki szerintem a saját gyerekével foglalkozzon és a kérdésre válaszoljon mert itt nagyon eltértek egyesek... Lehet tényeket és véleményeket írni, de a vélemények miatt ne ostorozza senki Sztem a másikat, milyen alapon is tehetné?. A tény h lehet kérni, de a dokival kell megbeszélni és a tarifa mindenhol változó, nálunk a szülések átlag 150e. A szulesznok viszont 30-50e kaptak. A véleményem h igen van az a helyzet mikor indokolt a császár, akár pszichés ok miatt, akar szervi miatt - jelen esetben a kérdezőnek a kora és pszichés oka is van tartani a komplikacioktol. Velemenyem szerint elég indok lehet mar ez! Az viszont nem indok, amit én is olvastam mar itt, h félnek a fájdalomtól, meg h az alfeuk milyen lesz stb
2017. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
65%
De ha kóros mértékben fél a fájdalomtól,akkor akár az is lehet indok. Mintha helyette végig szorongna a terhességet. Ezt pedig legjobban a kismama maga tudja. Innentől kezdve pedig ezt kívülről nem lehet megitelni.
2017. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
De mégis megtöri 10 nőből 8 az ember feje felett a pálcát..
2017. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
33%

Nem az a gáz, hogy miképpen jön ki... az a gáz, hogy a császárnak sokkal komolyabb szövődményei lehetnek, mint minden műtétnek!

Emellett az eü költsége is sokkal magasabb.

Ennek ellenére én azt mondom, hogy minden édesanyának meg kellene adni a döntés jogát, hogy mit szeretne, mert az ő testéről van szó.

A járulékos költségeket azonban ha az anya saját kérésére történik a császár, megfizettetném.


Mindenképpen teljes felvilágosítást adnék az előnyökről, hátrányokról. A műtétnek sajnos lehetnek fatális szövődményei, bár ritkán, de sajnos többször, mint a normál szülésnél. A baba légzőrendszerére is lehet mellékhatással. Aki később is szülni szeretne, annál is okozhat komplikációt a heg, az összenövések stb.


Ára a magyar korrupt rendszerben változó. Magánklinikán biztosan kérésre simán császároznak és ez csak az érzéstelenítés miatt jár extra kiadással.

Államiban dokinál meg szerintem anniy kb, mint a normál szülés. A dokinak jobb, mert tervezhető és hamar túl van rajta, nincs jelen az órákig vajúdó kismama.

2017. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!