Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az, amikor elfolyik a...

Milyen az, amikor elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha bepisiltél volna? És, ha mondjuk zuhanyozás közben történik, hogy lehet megállapítani, ha nincsen fájdalom?
2017. ápr. 23. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

Nekem elsőnél elfolyt és nem vettem észre...akkor derült ki amikor fájásokkal bementünk hajnalban a szülészetre h nincs magzatvíz.

A többi gyermekemnél az orvos repesztette meg a burkot.

2017. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne, hogy most a magzatvíz folyt-e el, vagy csak nem bírtam tartani már, mikor beálltam a zuhany alá. Nincsenek fájások, párom éjszakás, nem akarom riasztani feleslegesen. Mikor indulhat fájás vagy valami?
2017. ápr. 23. 21:06
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Max. ha szivárog, azt nem veszed észre.

De ha mint a Niagara ömlik, azt kizárt, hogy ne ismerd fel, mert bugyog, meleg, nem vékony sugárban jön, hanem mint egy hullám...

2017. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És meddig? Lehet egy fél perc is az egész?
2017. ápr. 23. 21:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Kijöttem a wc-ről, és folyt valami, amit nem tudtam elállítani, hiába szorítottam. úgy repedt a burok, hogy nem ömlött a víz, csak időnként folyt kisebb mennyiség. Alig bírtuk röhögés nélkül amikor már a kocsiból kiszállva a klinika előtt álltam a kocsiajtóba kapaszkodva, és néztem, hogy ugye nem gyülik alattam a tócsa.
2017. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Érezhető fájásaim nekem sem voltak. Kb 3 óra múlva császároztak (másnap lett volna elektív komplikációk miatt), de addig nekem csak hullámok voltak a ctg-n de nem fájt.
2017. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy elfolyt-e vagy sem. Nem éreztem, hogy pisilnem kéne. Mennyi idő után jelentkeznek fájások, ha elfolyik a magzatvíz? Apácska dolgozik és nem akarom feleslegesen hazarángatni
2017. ápr. 23. 21:23
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szivárgott a magzatvíz, de a fájások maguktól szerintem 10 óra múlva sem jöttek volna, ha nem kapok oxyt. De mivel a burok megrepedt, így nem várhattunk. Tehát neked sem biztos, hogy megindulnak maguktól a dolgok, de ne legyen így.

Nem olyan mintha bepisilnél, mert ezt nemtudod visszatartani, bármennyire is szeretnéd. Ha egyszerre folyik el az egész, azt még zuhany alatt is észreveszed, ne aggódj. Ha pedig szivárog, azt is. Nekem kb.3-5 percenként távozott egy nagyobb adag, és szó szerint kis tócsák voltak alattam.

2017. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Más volt, mintha pisiltem volna. Beálltam a zuhany alá és elindult valami.. hirtelen nem is tudtam visszatartani. Ha esetleg ez az volt, mikor szóljak páromnak?
2017. ápr. 23. 21:32
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy ha folyik a magzatvíz, akkor egy tusolás, és rohanni ugyan nem kell, de érdemes indulni.
2017. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!