Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az, amikor elfolyik a...

Milyen az, amikor elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha bepisiltél volna? És, ha mondjuk zuhanyozás közben történik, hogy lehet megállapítani, ha nincsen fájdalom?
2017. ápr. 23. 21:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit kéne tenmi, tanácstalan vagyok. Azt mondják, hogyha elfolyik s magzatvíz, azt meg lehet állapítani. Holnap megyek nstre most nem merek semmit se csinálni csak figyelem, ha baba jól van e...
2017. ápr. 23. 21:54
 12/19 anonim ***** válasza:
Inkább menj be, nem kell rohanni de azért én bemennék. Ha a víz volt akkor nemsokára a fájások is elkezdődnek majd. Amúgy nekem repesztettek a kórházban, és nagyon zöld volt sajnos, nem is tudtam volna eltéveszteni. Ja és ömlött, nem csak csordogált.
2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem, ha pisilni kell, akkor érzem, hogy nyomja nagyon a hólyagomat de most olyan hirtelen volt. Fájások mennyi idővel utána jelentkeznek?
2017. ápr. 23. 22:15
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Figyu, ha magzatvíz folyik, akkor be kellene menned záros határidőn belül. Ha többször érezted már ma este, hogy folyik valami és nem tudod visszatartani, akkor az már magzatvíz lesz nagy valőszínűséggel.
2017. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Csak egyszer. Az a baj h nincs már busz ezért kérdezősködök.
2017. ápr. 23. 22:26
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

10x leírták már, hogy milyen...azt is, hogy nem mindig jön a fájás gyorsan utána.

Ha bizonytalan vagy, hogy mi volt (márpedig a pisilést csak megismered felnőtt nő létedre...ergo azt is tudod, hogy mi nem pisilés), akkor inkább menj be kórházba és nézesd meg. Mikorra vagy kiírva? Szülés környékén sajnos benne van a pakliban, hogy előfordul potya út a kórházba.

Ha a párod dolgozik, nincs esetleg egy rokon, aki be tud veled menni? Ha nincs, akkor marad a párod/taxi/mentő...

Mindenesetre én nem hiszem, hogy itt a gyakorin filóznék órákat... (mert a babának az nem túl okés, ha esetleg a magzatvíz volt és nem jönnek a fájások)

2017. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem ertem ezt a szerencsetlenkedest. Felnott no vagy, tizen elmondtak elottem, hogy mit csinalj.

Hivsz egy taxit, es bemesz.

2017. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha elfolyik, akkor egy órán belül be kell érni a kórházba, nekem ezt mondták.

Amit leírtál nekem abból úgy tűnik, hogy neked elfolyt. Nekem pl. több adagban jött, de fájás csak kb 3 óra elteltével. Kicsit olyan, mintha bepisilnél, csak nem tudod szabályozni vagy visszatartani.

Végül mi történt veled?

2017. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bementel vegul a korhazba?
2017. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!