Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyan történetet,...

Ismertek olyan történetet, ahol ikerszülésnél az egyik baba egészséges, a másiknál problémák voltak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi okozta a problémát és mi volt az?
2017. ápr. 24. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ismerek, hogy az egyik sajnos meghalt. Ok koraszulotten szulettek.
2017. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Otthonszülést nem javaslom, ha esetleg felmerült volna. Geréb Ágnes pere többek között egy ilyen eset miatt folyik. Az első baba gond nélkül megszületett, a második elhunyt.
2017. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én olyat ismerek, hogy az egyiknél minden rendben, a másik csipőficamos és enyhén szellemi fogyatékos. Állítólag oxigénhiány miatt.

Kíváncsi vagyok mennyire gyakori eset, hogy nincsenek egyformán jól.

2017. ápr. 24. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Én olyat ismerek, ahol az egyik gyerek fél szemére vak, csípőficamos, bokáját is műteni kellett, de most is csúnyán megy, a másik a szülésnél meghalt.

Elég gyakori hogy nem egyforma állapotban vannak, általában az egyik kisebb és fejletlenebb mint a másik.

2017. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban van egy, már 24 éves ikerpár, ahol az egyikük egészségesen a másikuk pedig dongalábbal született. A dongalábút műtötték többször, de már ő is rendben van. Sportol, ami maradt, hogy a termetéhez képest kisebb és szélesebb a lábfeje, de ha nem tudod nem észrevehető.
2017. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én olyat ismerek, ahol anyuka ragaszkodott a természetes szüléshez mind2 baba esetében. A doki kézzel fordította meg a 2. gyerkőcöt, de így is oxigénhiányos lett, hordják fejlesztésre, de sosem lesz 100%os élete.


Ez még régebben történt, 7 évesek a lányok, nem tudom, manapság hagyják-e ezt az orvosok.

2017. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiúk 9 év körüliek, oxigénhiány lépett fel az egyiknél a szülés közben, ő teljesen szellemi és testi fogyatékos lett-tolószékkel, míg a testvére teljesen egészséges . Természetes szülésnek indult és sürgősségi császár lett belőle.
2017. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagymamám kétszer szült ikreket, első szülés:a lány egészséges a fiú meghalt, másodjára a fiú egészséges a lány down-kóros.
2017. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a babáim még a pocakban vannak, 5 hét múlva lesz a császár, mindkét baba farfekvéses. Ultrahang alapján a kislánykámmal minden rendben, kisfiamnak sajnos kétoldali dongalába van. Nagyon bízom benne, hogy "csak" ennyi probléma lesz és komplikáció menetes lesz a szülés.
2017. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én látásból ismerek egy fiút, ő teljesen normális, az ikertestvére viszont Down kóros.
2017. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!