Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fészekrakó ösztön mennyire...

Fészekrakó ösztön mennyire tipikus jel a szülésre ill akinek ez megvolrt mikor indult meg a szülés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

Már két nappal dátum után voltam. Alacsony vagyok, már mindenem fájt, kényelmetlen volt, levegőt is nehezen vettem. Délben az orvos lemondóan sóhajtott, hogy ebből mostanában nem lesz semmi, két nap múlva újra próbálkozik.


Otthon egy darabig a géppel játszottam, aztán nézegettem a körmömet, hogy baromira lenőtt, tölteni kellene. Áááh, majd holnap, most hullafáradt vagyok. Felálltam, hogy megyek aludni, erre elborított a magzatvíz. 7 órával később kint volt - én meg olyan fáradt voltam, hogy a nyomások között bealudtam a szülőágyon. A végén már nem tudom hány műszert kötöttek rám, hogy eszméletvesztésem van éppen, vagy csak alszom. Aludtam. :)


Amúgy a magzatvíz elfolyásakor még az is nehezemre esett, hogy elmásszak a fürdőig és lezuhanyozzak. A férjem már a hátán pörgött, hogy jajjmilesz, én meg a kádban bambultam magam elé, hogy most sokkal inkább aludnék, mint szülnék.

(Lehet, hogy indítok egy kezdeményezést, hogy minden szülőszobába tegyenek kávéautomatát a hozzám hasonló mormoták miatt...)

2017. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolso. Ne haragudj meg de ezen olyan jot derultem h elaludtal...

4 napja nemtudtam mosolyogni miota elkezdodott a vetélésem. Nagyon koszoni a parom h mosolyt csaltál az arcomra!!!:")

2017. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A pakolaszas nem, de a hasmenes jelezheti a kozekedtet! Nalam igy volt, baratnomnel is. Hasmenes, ra 1-2 napon belul szules.
2017. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem nem volt semmi ilyesmi :) örültem, hogy feküdni tudtam a végén :D
2017. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom megmondani, hogy volt-e, mert 40+4-re lett kész a babaszoba, szóval akkor még bútort szereltünk, aztán bepakoltunk:), ha volt ilyen ösztönöm, ha nem muszáj volt:)
2017. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!