Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg több helyen ok nélkül...

Tényleg több helyen ok nélkül is erőltetik a császárt?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már ilyent fél füllel, és olvastam is. Viszont csak most érdekel, mivel most fogok szülni lassan.

Ti láttok benne igazságot? Olyan esetek érdekelnek, amikor valóban csöppet sem indokolt a császár.

Én irtózom a gondolatától is. Ha komplikációmentes a vajúdás, szülés megindulása, mekkora esély van rá, hogy az orvosban felmerül? Még egyszer mondom, csak olyan esetben, amikor indokolatlan, mert ha a baba érdeke kívánja, csöppet sem tiltakoznék. De ha szükségtelen, akkor számíthatok rá, hogy fel sem merül? Megkérdezik az embert egyáltalán, vagy jó ötlet mondani? Úgy tudom, az anyuka nem szólhat bele, ha scak arról van szó, mit választana szívesen. De reménykedem, mert mégis ez a természetes út.

Nem tudom, miért félek ennyire a császártól, de nekem a hüvelyi szüléstől (minden fájdalmával együtt) sokkal rémisztőbb. És az ilyen hírek megijesztenek.



2017. máj. 18. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
95%
Az orvosnak kényelmesebb, mert időzíteni tudja. Az ügyeletes ugyan ráér, de ő nem szeretné az ügyeletesre passzolni a kismamáját, hiszen akkor nem ő kapja a hálapénzt. Indok mindig van, de azt nem olyan nehéz találni. A kismamák meg többnyire nem ellenkeznek, mert nem mernek, vagy mert ők maguk is kényelmesebbnek érzik így. Meg mint te is, félnek a normál szüléstől, így kapva kapnak a legkisebb, halvány okon is, és utána lelkesen biflázzák, hogy muszáj volt. Igen, biztos, hogy több a császár, mint amennyi indokolt lenne.
2017. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!