Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Loritan betét használòk!...

Loritan betét használòk! Láttok szinezödést?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok,szivàrogni éreztem valamit. Kb 10 perc utàn ilyen lett. Bocsi a képért de nem tudom értelmezni.

[link]


2017. máj. 23. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt javasolták a terhesség alatt, hogy ha ilyen van, először is nyugodjak meg... feküdjek le a hátamra, terítsek egy fehér lepedőt magam alá... legyek igy kb20 percet.. ha "nedves" folt van ott, irány a kórház, ha semmi, akkor vszinüleg folyás.
2017. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen én használtam, de mutatott fals ereményt is, úgyhogy leszoktam róla. Én ilyennel bementem, de nem a magzatvíz folyt. Ha kétségeid vannak, menj be inkább, lehet egy felső burokrepedés is, ahonnan csak szivárog a víz.

A kép bármi lehet: bővebb folyás, gombás fertőzés, pisi és igen magzatvíz is.

Én bemennék.

2017. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma kaptam kézhez az eredményem és negatív gombàra. A lepedös és zsepis mòdszert is pròbàltam,de semmi. Betelefonàlok
2017. máj. 23. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, ez el van színeződve, de a loritan egy nagy sz*r. Ha tesztelni akarod magad, inkább vegyél lakmuszpapírt, és kend rá arra. Viszont arra figyelni kell, hogy milyen tartományban mér, mert ami a "sarki boltban" van, az nem elég érzékeny.
2017. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még aznap kòrhàzba mentem,de téves riasztàs volt. Azt hiszem többet erre nem költök. Az orvosom is azt mondta ha gyanùs hogy szivàrog,inkàbb menjek be rögtön.
2017. máj. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!