Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok nagyon felek...

36 hetes vagyok nagyon felek a szulestol. Mivel tudnam enyhiteni ezt a felelmet?

Figyelt kérdés

Folyamatosan sirogorcseim vannak, felek a szulestol(pedig a ferjem bent lesz velem vegig), felek a szules utanai korhazban toltott napoktol is.

Mivel tudnam ezt kicsit enyhiteni?



2017. máj. 24. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát figyelj, baba bent még nem maradt :)

szülés fáj és rossz, de van értelme, gondolj esetleg így rá

a kórházi napokat meg akkor már észre se fogod venni.. :)

2017. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az otthonszülés nem merült fel, mint opció? Ha ennyire félsz a kórháztól, lehet, hogy jobb lett volna. De mostmár mindegy. Ajánlom az On the spot- 9 hónap alatt a Föld körül sorozatot. Vannak benne nagyon szép szülések. Mind a 2 babámmal 3 napot vajúdtam, mielőtt császároztak. De így is csodálatos volt a szülés. A fájdalom nem rossz. A fájdalom jelzi, hol tart a folyamat. A második szülésemnél az életemet mentette meg a pokoli fájdalom. Fájt az előző császár hege. Ezután én úgy gondolok a fájdalomra, hogy az egy szuper jelzőrendszer.
2017. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Most találtam meg a kérdésedet! Azóta már biztos megszületett a babád. Én is nagyon félek a szüléstől, főleg a fájdalomtól és hogy nem lesz erőm megszülni. Leírnád, hogy végül milyen élmény volt? :)
2017. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen tenyleg megszultem 😀 Azt hittem belehalok a fajdalomba szo szerint, de nem. Tudtam hogy fajni fog de nem gondoltam volna hogy ennyire nagyon. Termeszetesen szultem,20orat vajudtam, mert alig tagultam. Es most azt mondom, hogy Minden szenvedest megert, mert most van egy csodas kisfiam:))
2017. júl. 14. 15:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!! Jo egészséget nektek!!
2017. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!