Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alhasi, hüvelyi szuro fájdalom?

Alhasi, hüvelyi szuro fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb egy hete kezdődött ha sétáltam picit ,de már akkor is szur meg fáj a huvelyem főleg ha folalok ...az alhasam úgy görcsöl mint mielőtt meg jön

Van akinek ez a szülés kozeledtet jelezte?

35+3hkm



2017. máj. 31. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülés elott par nappal csipkedo érzést éreztem alul...
2017. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 40 hetes.

Kb 4-5 hete én is ilyeneket érzek...vagyis éreztem. Tegnap óta már ezeket sem érzem.

Ma reggel hátfájással ébredtem. Gondoltam Hála Istennek...ebből baba lesz még ma. Errefel megfordultam, és kiderült hogy csak rosszul feküdtem.

Úgyhogy köv vizsgálaton kerdezd meg az orvosod. Nekem sok mozgást javasolt.

Majd könnyű szülést :-)

2017. jún. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, hát mozgás....örülök hogy a furdoig ki tudok menni annyira fáj ,reggel úgy keltem hogy alig tudtam meg mozdulni,amúgy kedden megyek dokihoz de hiába mondtam neki múlt héten is hogy fáj séta közben nem nagyon érdekelte az a baj hogy már setalnom se kell hozzá
2017. jún. 2. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
én 3 hónapja szültem és én is éreztem szúrkáló fájdalmakat a hüvelyemnél vagyis kicsit feljebb éreztem és hirtelen jöttek ezek a kisfájás féleségek és kiderült hogy a baba fejelgette a szeméremcsontomat mert egyre lejjebb kerül ugye ahogy helyezkedik stb és utána kezdett leszállni a hasam is :) könnyű szülést és jó babázást kívánok! :)
2017. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a hasam már 2hete lent van
2017. jún. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!