Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kell a mentő vagy elég bemenni?

Kell a mentő vagy elég bemenni?

Figyelt kérdés

Még kicsit később fogok szülni, de mindenki a mentőről beszél, hogy az majd hova visz stb. Ahogy olvastam, sok anyuka a magzatvíz elfolyása, illetve a fájások után is haláli nyugalommal fürdött, öltözött, pakolt esetleg, megvárta a férjét, és szépen kényelmesen elindultak a kórházba.

Első babánk lesz, úgy tudom, nem várható gyors szülés, és azt hittem, nem kell sietnenm. Egyáltalán milyen esetekben van szükség mentőre? És honnan tudjam, hogy baj van vagy nincs? Kell mentő vagy nem?



2017. jún. 6. 18:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Aztan mindenki panaszkodik hogy lepukkadt a korhaz elavultak a gepek.

Ha minden fajasra taxinak hasznaljak a mentot tobb mento kell tobb szemelyzet.

2017. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem taxi? Akkor menjen volán, máv, bkv-vel?
2017. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Kíváncsiságból: van itt valaki, aki egyedül ment be a kórházba, de nem mentővel?

Én egyedül egy rokonomat tudom, aki épp vezetett vizsgálatról hazafelé két település között, amikor elfolyt a magzatvize, így hát visszafordult és közben hazatelefonált.

Nekem miután éjszaka hirtelen elfolyt a magzatvíz emlékeim szerint kb. 10 percenként jöttek a fájások és állandóan betétet is kell cserélnem. Apa a nagyobbra vigyázott, autónk nincs. És eléggé be voltam tojva. (Pl. úgy volt, másnap császár lesz, és este már beadtam a vérhigítót, jajj vajon akkor most mi van...) Szóval biztos lehettem volna hősiesebb, ha beülök egy taxiba lábam között egy törülközővel és magam után húzom a kisbőröndöm, de nem voltam az.

2017. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A családban van mentős, képben vagyok, de úgymond mások véleménye érdekelt.
2017. jún. 10. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!