Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor nem sérült meg a...

Szüléskor nem sérült meg a csiklod?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A csiklóm és a környéke nem sérült. Ahhoz már tényleg nagy bajnak kell lenni, hogy ott is szakadás legyen vagy ilyesmi. De egy ideg mellette valahogyan megnyomódott vagy valami, már a kitoláskor éreztem ott egy furcsa fájdalmat és még utána is hetekig fájt, ha rosszul ültem. De még most is fáj, ha valamit úgy akarok lábbal odébb lökni, hogy magam felé húzom. Az orvosom azt mondta hogy soha nem találkozott ilyennel. Jártam gyógytornászhoz intimtornára (más miatt), ő mondta hogy szerinte idegi sérülés lehet. De elképzelhető, hogy maga a terhesség okozta, a folyamatos nagyobb terhelés és szülés után jött ki.
2017. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Attol eleg messze van a huvelynyilas ahhoz, hogy serulhessen.
2017. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Kétszer szültem,egyszer sem sérült. Picit érzékenyebb volt az első pár hétben,de sérülni nem sérült.
2017. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem, hogy sérült volna? 😸
2017. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
sérült. megvágták borotvával a nagy kapkodás közben, ahogy készítettek elő császárra :o
2017. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én sokáig azt hittem, hogy sérült, mert érintésre, nyomásra, pisiléskor nagyon szúrt.. Aztán kiderült, hogy az még a katéterezés utóhatása (2x is csinálták).. Kellett 3 hónap mire elmúlt a szúró érzés.. Úgyhogy nem, nem sérült :)
2017. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
5, császár miatt mi a toszért borotváltak a csiklód környékén??? :O
2017. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"császár miatt mi a toszért borotváltak a csiklód környékén???"


leborotválták a szeméremdombot... csakhogy közben éppen érkezett egy tolófájás, és nem feltétlen sikerült közben mozdulatlanul maradnom. ezért.

2017. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jafnrétti ***** válasza:
Kétszer szültem, nem sérült (első gátmetszéssel, második gátvédelemmel). Azért a csiklósérülés baromi ritka ám, ezen nem érdemes kattogni.
2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!