Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor minden esetben...

Szüléskor minden esetben rákérdeznek hogy volt e abortuszom?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem, miért kérdeznének?
2017. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Igen de egyaltalan nem vagy köteles elmondani. Védőnőnek sem.
2017. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Védőnő kerdezi a kiskönyv kiallitasakor. Második vagyok.
2017. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem így kerdezik , hanem úgy, hogy hány terhesseged volt és ezek hogyan végződtek.
2017. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Igen de egyaltalan nem vagy köteles elmondani. Védőnőnek sem.


Ohh igen, nem köteles, és ha emiatt belehal a terhességbe, vagy a születendő gyereke születik betegen akkor majd büszkén mondja hogy nem baj, hiszen egyáltalán nem kell elmondanom...nem viccből kérdezik. És aki abortátltat az vállalja is büszkén.

2017. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, nem köteles elmondani, de a betegeletut az egészségügyi dolgozók számára nyilvános, ergo akkor is látni fogja, ha te nem mondod el. Amúgy meg szuleskor senki nem kérdez rá, a terhesség alatt fog felmerulni a kérdés
2017. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem kérdezik szüléskor, a védőnő kérdezi a kiskönyv kitöltésekor, nálam a doki is kérdezte, mikor még nem volt kiskönyvem, nem értem miért kéne ezt tagadni, ez is egy plusz infó az orvosnak, előfordulhat, hogy figyelembe veszik, jó, ha tudnak minden előzményt. De nem csak ezt kérdezik, rákérdeznek minden korábbi műtétre is.
2017. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Üzenem az #1, letagadhatod , de netán rh osszeferhetetlrnseg van, a második terhessegre különösen veszélyes. Érdemes letagadni, igen, a gyerek életével játszol.
2017. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Az orvos észreveszi a méhszájon úgyis...
2017. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Én direkt rákérdeztem a védőnőnél, hogy miért kell beírni a vetélést, missabot stb. mert nem értettem mi köze van a terhességemhez.

Na, így derült ki, hogy ezek mind rizikófaktorral bírnak és azért kell.

2017. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!