Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiket megcsászároznak,...

Akiket megcsászároznak, azoknak az anyukáknak a nagy része a császármetszés elötti idökben belehalt volna a szülésbe?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak a gyerek lett volna sérült.
2017. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem valószínű. De lehet, hogy a baba meghalt volna vagy súlyos sérülésekkel, oxigénhiannyal stb született volna. Vagy anyuka szakadt volna szét a szelrozsa minden irányába. Persze van indokolatlan, az orvos kényelmét szolgáló császár, van kívánságcsászár, van amikor lehet, hogy csak túl nagy óvatássogból végeznek császár, de ezt utólag nehéz megmondani.
2017. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Esélyes volt. Ugyanis levált a lepény, mindketten életveszélyben voltunk.
2017. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én élnék. De a 36 hetes farfekvéses fiam leállt vizelettel, magzatvíz nélkül biztosan nem maradt volna életben.
2017. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én igen. Kisfiam rosszul fordult rá, így elakadt. Bár, ha jobban belegondolok, a szülést indították burokrepesztéssel, majd oxitocint is kaptam. Érdekes kérdés, "mi lett volna, ha...", de sok értelme nem lenne számomra már. :)
2017. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi sem úsztuk volna meg, kisfiam rosszul feküdt, és császár után mondta az orvos,hogy nem tudott volna megszületni.
2017. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Mivel indított szülés volt, bezöldült magzatviz miatt... És 8 óra vajúdás után nem tágultam 2-3 ujjnyinál jobban.... hát nem tudom....

Bár gondolom a magzatviz mintavétel se lett volna abban az időben.

2017. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Az elsonel valoszinuleg a gyerek lett volna serult,vagy halott mire kitepik belolem.

Tobbszor is korbetekerte magan a zsinort,mire szulesre kerult a sor,annyira rovid maradt,hogy egyszeruen nem engedte a gyereket megszuletni.

Esett a szivhang minden fajasnal mikor jott volna kifele.

2017. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Farfekvéses baba volt. Mondta a nőgyógyász, hogy így is meg lehet szülni, ő maga is számos farfekvéses szülést csinált végig, de kisebb a kockázat, ha császármetszés lenne, tehát a szakmai kollégium ilyen esetben ezt javasolja.

Tehát nagy valószínűséggel ugyanúgy egészségesen született volna a kisfiunk.

2017. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én első gyermekem nem fért ki.

Ő biztosan nem élte volna túl vagy sérült lett volna ha pl mégis valahogy kirángatják.Nem beszélve az alfelemről...azokban az időkben ha túl is éljük vérmérgezésben meghalok utána.

2017. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!