Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek haza engedi majd...

Szerintetek haza engedi majd a védönö a picimet? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Árviz jocskán tönkretet minket a fürdöszobát ujra kell vakolni burkolni.Ez legalább 6 hét mesterek szerint.Én meg kéthéten belül megszülök.Van hová menem mig nem lesznek kész de jobban szeretnék hazza jöni a férjemhez a saját lakásunkba.Szobánk és a babáé lakható fürdetni tuddom csak fürdöszoba nem lesz kész mig ki nem száradnak a falak.
2010. máj. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hazaengedi,a babákat amúgy is a szobában szokták fürdetni babakádban,ti meg meg tudjátok oldani akkor nincs gond
2010. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az újszülöttem úgyis a szobában szokták,kiskádban fürdetni. Emeletes a ház,jól értem? Ha a baba tiszta,száraz szobában lesz,akkor haza kell,hogy engedjen.
2010. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem is hazaengedi, hisz a babát tudod a fürdőn kívül is mosdatni!

Szegények, nagyon sajnálom :( Kitartás!

2010. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Sajnállak titeket :(

Szerintem hazaenged a védőnő!

2010. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a fertőtlenítésről gondoskodni kell majd.


Megértelek, hogy haza akarsz menni, de nem biztos, hogy jó ötlet. A legelső napokat jobb lenne nyugis környezetben töltenetek, nem pedig olyan lakásban, ahol fúrnak-faragnak, kalapálnak, jönnek-mennek a mesteremberek...

A kicsinek sem esne jól a hangzavar, és te sem tudnál nyugodtan pihenni, szoptatni. Vagy Pl. nagyon vérezni fogsz, hirtelen jólesne lezuhanyoznod, vagy mondjuk a bedurrant melledet hűsítenéd a zuhany alatt, de ugye épp nincs fürdőtök.

Azért gondold át...Az első hetekben amúgy is jó, ha van segítséged, inkább téged kéne kiszolgálni, és nem pedig neked alkalmazkodnod, tűrnöd a felújítás miatt. Mi lenne, ha inkább esténként a férjed is odamenne hozzátok?

2010. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, én bizony tűrtem. Nekem fontosabb volt, hogy a sajátomban legyek, minthogy le tudok-e tusolni, vagy sem. A házfelújítást szülés előtt kezdtük, mikor hazamentem, épphogy olyan állapotok voltak, hogy a babát be tudtam vinni, de az egész házat újra kellett takarítani így is. Szóval császáros vágással szülés után két héttel lelkesen takarítottam a házat, de örültem, hogy otthon vagyok. Ja, fürdőszobánk nem is volt egyáltalán. Nem bántam meg egy percig sem, hogy hazamentem. Mondjuk annyi segítségem volt, hogy a kórházban egy hetet voltam, utána egy hétig pedig anyukáméknál voltunk a kicsivel, Apa pedig otthon aludt. Hadd ne mondjam, hogy szinte minden éjjel a férjemmel álmodtam, annyira hiányzott!!!!
2010. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!