Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek fogadott orvos...

Szülhetek fogadott orvos nélkül a területileg nem illetékes kórházban ha magamtól megyek be?

Figyelt kérdés

A 6. kerületben lakom, így a Péterfy Sándor utcai kórházhoz tartoznék, ami szerintem Budapesten a legrosszabb az összes közül, én is ott születtem és anyukám azt mondta hogy soha többet nem menne oda semmi miatt.

A János kórházban szeretnék majd szülni, megtehetem fogadott orvos hiányában ha nem hívunk mentőt hanem magamtól megyek be a fájások kezdetekor?


2017. júl. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megteheted, de van olyan kórház, ahol - ha van még idő - átvisznek vagy átküldenek az illetékes kórházba.

Egyébként én is így vagyok, fogadott orvos nélkül fogok szülni a nem illetékes kórházban. Mi rákérdeztünk a biztonság kedvéért, és a terhesgondozás végén is oda jártam. Mehettem, mehetek szülni is. De jó lenne, ha te is megkérdeznéd, nehogy akkor érjen meglepetés, mikor elküldenek. Ilyent is olvastam már itt.

2017. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A János kórház is eléggé lepukkant. Kb ugyanaz a kategória, mint a Péterfy.
2017. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a "saját" kórházamban szülök majd.nincs fogadott orvosom,de az elejétől kezdve ide járok terhesgondozásra,uh-ra,vérvételre.
2017. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2017. júl. 6. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Átvitethetnek az illetékesbe, ha meg nem mert ninvs udő kedvességre ne nagyon számíts.
2017. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra amúgy se számítok, tisztában vagyok a magyar egészségügy szépségeivel :D
2017. júl. 6. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor egy kis gyakorlati tapasztalat :)


En nem a janosba tartoztam de odamentem szulni.

Fajasgyengen mentem be, 13 orat toltottem a szuloszoban. Senki nem akart elkuldeni mindenki kedves volt. Szoval sztem erre szamits inkabb :)

2017. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!