Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki tudatosan készült a...

Aki tudatosan készült a szülésre, hogyan élte meg azt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 25. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Álomszülésem volt. :-) Végig kezemben voltak az események.
2017. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyanaz mint elso, de hozzateszem masodik szulesem volt. Az elso nem igy sikerult.
2017. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) Hogyan készültetek fel rá?
2017. júl. 26. 05:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent elovastam, sok novel beszelgettem, szulesi tervvel stb
2017. júl. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálok rá tudatosan készülni, beszélgetek a babával, férjemmel, hogy majd miben tud segíteni, nem stresszelek, sokat olvastam. Tudom, hogy jelenleg elképzelhetetlen mekkora fájdalmaim lesznek, szülési tervem van, választott orvos stb.

Egy kolléganőm is hasonló módon készült a szülésre és neki is álomszülése volt. Azt mondta az iszonyat fájdalom mellett ő ezerszer átélné a szülést annyira örömteli volt. Szerintem érdemes rákészülni, mert azok az ismerőseim akik úgy mentek, hogy lesz ami lesz, azoknak rossz élmény volt nagyon.

2017. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös!


Hasonlóan gondolom, mint Te- bár nekem nincs orvosom. Mikorra várod? ☺

2017. júl. 27. 06:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Lelkileg , elmeben kell ra keszulni. ☺ 1. baba volt sok musort neztem a szulesrol. Feltem tole nem is kicsit a videok lattan... 'en igy szuljek az ki van zarva! En ugyes leszek es a kisbabam is nem fogok vinnyogni , orditani! Az plusz felesleges energia amit inkabb a csodas szulesre forditok!' Nem is neztem tobb musort errol.😀 Mindennap foleg este alvas elott mondogattam , h ugyesek leszunk kisfiam minden siman , gyorsan es rendben fog menni.☺ es hinned kell benne , hogy igy is lesz. Valoban gyors szulesem volt es kibirhato fajdalmakkal. Hajnal 4:32kor ebredtem 10 perces fajasokra olyan 5:20 korul a korhazba voltunk a szuloszoban es 5:42-kor megszuletett kisfiunk. :) meg lettunk dicserve , hogy ugyesen szep csendben megszultunk. ☺☺☺😊
2017. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es!


Gratulálok!!! ☺ Remelem nekem is hasonló lesz.. ☺ ezeket én is szoktam mantrázni már a várandósság eleje óta, hiszem, hogy könnyen fog alakulni nekünk is ☺ 37 hetes kismama ☺

2017. júl. 28. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Koszonjuk ☺☺

Nagyon szoritok Nektek , ugyesek lesztek meglatod! Legszebb elmeny a vilagon! Ujra es ujra atelnem! ☺ Azert nem mindennap. 😀 De fantasztikus volt! Amikor Rad teszik a pici Életet hallod a kis szuszogasat erzed finom , puha bore illatat leirhatatlan en elsirtam magam.

Remelem irsz majd , hogy milyen volt a szules! ☺

2017. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meditációs gyakorlatot végeztem, elképzeltem a fájdalmat is. Szülésfelkészítő tanfolyam keretében volt lehetőség megnézni a szülőszobát. Meditációkor mindog azt a szobát képzeltem el. Végül pont abban a szobában szültem és érdekesmód spontán fájdalommentes volt a szülésem. Szép emlékek maradtak bennem.
2017. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!