Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medence, bal combtő táji...

Medence, bal combtő táji fájdalom?

Figyelt kérdés
KB. 3 napja ha sokat állok vagy végzem a házi munkát le akar szakadni a derekam,és a bal comb tövénél vagy a medencénél mintha le akarna szakadni valami belső szervem. Tudom,h furcsán hangzik de nem tudom jobban megfogalmazni.Éjszaka akkor érzem mikor sokat fekszek a hátamon és meg akarok fordulni. Nyomhat valamit a baba? Volt másnak is hasonló? 27hkm

2015. dec. 7. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen nyomhat. Nekem is volt ilyen, én alig tudtam felkelni reggelente az ágyból és éjszaka is ha fordultam egyik oldalamról a másikra vagy oldalról a hátamra fájt a csípőm, medencém. Ez már akkor volt amikor nagyobb volt a pocakom, arra nem emlékszem hány hetes voltam, de kb. ilyesmi idős mint te. Nem szedtem fel sokat, tehát nem amiatt volt. De szerencsére miután megszületett a kisfiam teljesen elmúlt ez a fajta fájdalom. Nekem elég hamar befordult a kisfiam és a kis buksija nyomhatta, 36. hétre született egyébként.
2015. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!