Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a babám az UH szerint 2...

Ha a babám az UH szerint 2 héttel nagyobb a számítottnál, akkor előbb is fog születni, vagy ez abszolút nem függ ettől? Kinek hogyan volt?

Figyelt kérdés
36,5 hetes vagyok, az UH szerint pedig 38,5 hetes.
2008. okt. 18. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SZIA NEKEM IS VÉGIG NAGYOBBAK VOLTAK A LÁNYAIM MÉGIS MINDEGYIK 1 HETE MÉG RÁVITT PLUSZBA, ÚGYHOGY NEM FELTÉTLENÜL FOGSZ ELŐBB SZÜLNI,,


DE ADDIG IS NYUGI ÉS ÉLVEZD AZT AZ IDŐT AMI MÉG HÁTRA VAN EBBŐL A CSODÁLATOS 9 HÓNAPBÓL

2008. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Nekem is így van 2 hétel nagyobb ,de nem születik meg elöbb.34 hetesen a babám meg felelt 36 hétnek.Most vagyok a 38 hétbe.és 40 hétnek felel meg.De csak joslo fájásaim vanak ami hol erösebb hol gyengébb.Ugy ,hogy nem függ atol,hogy megkora.Jo baba várást!!!!
2008. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is folyamatosan 2 héttel nagyobbnak mondták és ettől függetlenül , napra pontosan a kíírt időben születtet. Emlékszem én is tiszta frászban voltam , h hurrá nem sokára szülök és a kezemben tarthatom a babámat, és így is lett természetesen csak nem akkor amikorra az ultrahang mondta. Csodálatos ajándék volt gyermeknapon május 25-én születtet:)

Könnyű szülést kívánok és amennyit csak tudsz pihenjél minnél többet!

üdv. Kati

2008. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkét fiamat túlhordtam 3 nappal, pedig 2 héttel nagyobbnak mondták őket az UH alapján. Ez szeintem nem mérvadó minden esetben.
2008. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!