Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy Magyarországon, ha...

Igaz, hogy Magyarországon, ha a császár után 2 éven belül van a következő szülés, automatikus a második császár?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Orvosa, kórháza és esete válogatja.
2017. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Én úgy tudom hogy igen császár
2017. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Barátnőmnek progi császár után nem egészen két évre a 2.baba természetes úton született.

Nekem is a doki azt mondta h simán lehet még természetes szülésem.

Ezt császár után fél évvel mondta mikor szűrésen voltam

2017. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1Év 3 hónap lesz a kettő császár között szülésznő mondta hogy császár lesz megint meg hát fáj érzékeny a hegem.
2017. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm 19 hónappal a császá után természetesen szült. Semmi komplikáció nem volt, rendben volt minden. Utána még szült 2-t, szintén terészersen. Nagyon orvos és egyénfüggő. Van olyan orvos, aki egyáltalán nem engedi, van aki simán hagyja csupán másfél év után is. De van, akinél viszont hiába hagyná az orvos, ha minden rendben lenne, mert mégsincs, pl félő, hogy szétnyílik a seb, vagy vmi.
2017. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 év utan jott a 2. Csaszar lett nekem
2017. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem automatikus. Nekem az első sürgősségi császár volt. A második baba 2 év+3 hónapra született. Mivel fájásokkal érkeztem a kórházba, természetes szüléshez készítettek fel. Fel sem merült a császár.
2017. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!