Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 24 hetesen kivettem a köldökpi...

24 hetesen kivettem a köldökpiersingemet mert már feszült a köldököm. Most vagyok 35 hetes babós. Olyan anyukák válaszát várom akinek szintén volt. Ti visszatudtátok rakni szülés után?

Figyelt kérdés
Nem ez a legfontosabb de azért érdekelne.Nem lett csúnya a helye utánna?
2010. máj. 24. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt, vissza lehetne még tenni, mert próbáltam, de inkább úgy döntöttem, hogy nem teszem vissza.

Már 13 hónapos a manó és szeret rajtam csimpaszkodni, persze, hogy a hasam a sámli, szóval ugrál, meg hasonlók... igy veszélyesnek tartottam, nem szeretném, ha kiszakadna. nekem alig látszik a helye.

2010. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem miután megszületett a lánykám,1x vissza raktam.Simán belement,nem forrt össze a lyuk.Viszont utána kivettem,mert már nem tetszett magamon,pedig elötte évekig volt... :)
2010. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Nekem is van egy 18 hós fiam és ö is ugrált rajtam sokat de ö sosem akasztotta be a lábát a piersingembe.Most,hogy várjuk a második fiunkat lehet,hogy már nekem sem tetszene berakva csak érdeket,hogy mennyire lessz csúnya esetleg a helye.Én mondjuk örülnék ha visszatudnám rakni.Sajna ez majd csak késöbb derülhet ki mert annyira feszül a hasam,hogy esélyem sincs megnézni.
2010. máj. 24. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes voltam amikor kivettem teljesen, mert akkor indult be a hasam növekedése nagyon. Előtte is már kivettem éjszakára, reggel be, plusz akkor is kivettem ha dokihoz mentem.

Na hát nekem esélyem nem volt visszarakni mert olyan nagy lett a hasam,hogy egy az egybe szétszakadt az egész lyuk.Undorító nem is tudom mi lesz veleS:

2010. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a 30. héten vettem ki

közbe-közbe betettem néha 10 pervekre, pont azért, hogy ne forrjon be. de a vége felé már nagyon feszült a bőr, nem tudtam betenni.

most 4 hónapos a babám, be tudom tenni, olyan, mint azelőtt. de én se tettem végleg vissza, pont azért, hogy nehogy a babám kiszakítsa vagy beleakadjon...

2010. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én 31 hetes vagyok de már a 7. héten kivettem, most sem forrt még be, mert ahogy nyulik a hasam, az is, igy nem tud begyogyulni.. meg néha kitisztitom a lyukat, eléggé barna ,és kb 1 cm nagyságu, de talán ha már nem lesz hasam, elhalványodik
2010. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!