Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami (fura) előjele a...

Volt valami (fura) előjele a szülésnek nálad?

Figyelt kérdés

Nyilván nem az "elfolyt a vizem" "fájásaim voltak" "elment a nyákdugo" dolgok érdekelnek.

Inkább különös lelki vagy testi tünetek/történések érdekelnek, amiket ti ennek tudtatok be.

Mi volt az és mennyi idővel előtte?



2017. aug. 19. 20:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

:) nem bánnám néha de elvagyok.. Ma különösen sokat jottem-mentem (doki, utolsó pakolaszas, par dolgot megvenni, stb) most próbálom magam kicsit kipihenni. Tegnap csiposet kivantam.

Még amit észrevettem, hogy napok ota sápadt vagyok. De eleg ijesztően. (a vasam jo amugy meg minden mas is a verkepemmel)

2017. aug. 29. 13:06
 22/24 Gabrii ***** válasza:

Szia!! Remélem te màr babàzol! Nàlam még semmi. Ha nem jönek a fàjàsok hétfőn ( 4- én) burkot repesztenek.

Tünetekben talàn annyi vàltozott, hogy hiperérzékeny lettem, kb egész nap vagy röhögök, vagy bőgök. Majd írj, mi újsàg feléd!!!

2017. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ah semmi. :) írtam vmelyik nap privatot. Azt hittem nálad megszületett.

Az a legjobb, hogy meg csak nincs is bajom. Max neha van hányingerem. Valszleg nyomhatja a gyomromat a baba.

2017. szept. 1. 23:42
 24/24 Gabrii ***** válasza:

Szia!

Igen, megszületett a pici lànyom. Amit tapasztaltam: Egyszer, még pénteken belenyilalt a hasam. Tudtam ( ne kérdezd honnan), hogy szülni fogok hamarosan. Onnantól kezdve nem volt kedvem beszélgetni se. Teljesen befordúltam, aludtam, meg kb, mint egy szobanövény csak úgy voltam:)

Persze fél nappal később jöttek a kladdzikus tünrtek, fàjàs, rózsaszín folyàs..stb...szombat este màr babàztam:)

Majd írj, nàlad mi volt!!!!

2017. szept. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!