Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet előjele a szülésnek a...

Lehet előjele a szülésnek a következő?

Figyelt kérdés

Kedd este óta szinte folyamatosan pörög forog fészkelődik a kisfiam. Előtte nem volt ennyire aktív. És amit furcsállok az az, hogy egyre feljebb furakszik, már szinte a szegycsontomat rugdalja. Pocak még nagyon fent, szinte feljebb megy folyamatosan, nem lejjebb.

Második baba. Az elsőnél ilyenkor már rég lent volt a pocakom, és nála sosem éreztem ennyire fent a rúgásokat. Ennyire aktív sem volt!

NSTn minden rendben volt kedden, védőnő se mondott semmi különöset, de én valahogy furcsállom ezt a hiperaktivitást.

38 hetes vagyok


2009. nov. 12. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet. Azért érzed "fent" a rúgásokat mert a lábát próbálja kinyújtani, csak má kevés a helye, de ő még akkor is meg akarja mutatni:) a hasad meg, biztos vagyok benne látatlanul is, hogy nem megy feljebb, ezt csak Te érzed. Vannak magzatok, akik pont szülés előtt kezdenek el fészkelődni (pedig a szakirodalom szerint ugye épp ilyenkor kellene nyugodtnak lenniük). Az én babám még a szülőágyon is fészkelődött, úgyhogy az élő ellenpélda vagyok az "elméletre"!:)

2009. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám 3 napig mocorgott egyfolytában, majd a negyedik napon pedig semmit (éppenhogy), aztán vérezni kezdtem délután kettőkor, éjjel 10 óra után már meg is született. A hasam nem volt lenn, nem volt az arcom sem eltorzulva, semmi jele nem volt szülésnek, csak a 2 nap túlhordás. Elötte nap a ctg semmit nem mutatott, jóslóm sose volt. Én is furcsálltam ezt a nagy mozgolódást, mert nem volt a babámra jellemző a sok mozgás, főleg egész nap.


5hetes baba anyukája

2009. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!