Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a 4. szulesed?...

Milyen volt a 4. szulesed? Konnyebb, gyorsabb, mint az elozoek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Elég ritka lehet, ha 4 gyereke van valakinek, de azt mondják, ha nem telt el sok idő(7-8) év az előző óta, akkor könnyű lesz.
2010. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Erre én is kiváncsi volnék, igaz még messze van a kiirt időpont, de nagyon félek igy negyedjére :-(
2010. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

En is ugy gondoltam hogy a 4.-nel mar nem fogok felni.

Baratnom a 4.eleg nehezen szulte.

En szeptemberre vagyok kiirva.

2010. máj. 25. 10:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nehezebb volt egy kicsit mint az előző 3.Az első 6 óra alatt lett meg ,a második 3 óra alatt,a harmadik fél óra alatt /az első fájástól az utolsó nyomásig/.A picikém viszont majd 12 óra alatt lett meg.De ez sem általános,mindenkinél más én is arra számítottam hogy olyan gyorsan meglesz mint a harmadik és mégsem.Így visszagondolva a 4. szülésemet viseltem a legrosszabbul,mármint a fájásokat.Szégyen nem szégyen az első 3-al egy hangom sem volt de bizony a 4.-el vergődtem rendesen.
2010. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Holnap szülöm a negyediket (indított lesz), és nagyon remélem, hogy nem lesz nehezebb, mint a többi! Bár a többivel sem panaszkodhatok (első 4 óra, második és harmadik másfél óra volt). De nem is az idő számít igazán, csak ne fájjon nagyon!!! :-)

Holnap okosabb leszek!

2010. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Időben ugyan annyi volt kb, mint a többi, de lassan tágultam. Az orvos és a szülésznő is azt mondták, hogy negyediknél a tágulás lassú, de å kitolás villámgyors. Tényleg igy lett. Az egyik percben sima fájásom volt, aztán a következőnél a vérnyomásom felment és már nyomhattam is. Nem kellett érzéstelenitő sem gátmetszés, másnap már semmi bajom nem volt. Leszámitva az erős összehúzódásokat és az elhúzódó vérzést. Ezek minden szülés után egyre durvábbak lesznek.
2010. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Es a fajasok milyenek voltak,erosebbek,gyengebbek?
2010. aug. 23. 15:04
 8/13 anonim ***** válasza:
A fújások nekem az elsőnél nagyon rosszak voltak, a többi háromnál egyformán tűrhetőek.
2010. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 év van a 3. és a 4. gyerekem között. Nekem igazán egyik szülésem se volt nehéz (főleg így évekkel utána). A fájások nem voltak annyira erősek, hogy gondot okoztak volna, fájásszünetben még viccelődni, nevetgélni is volt kedvem. Reggel 6 körül kezdődtek a fájások, 9 körül mentünk be a kórházba (nehogy olyan gyorsan meglegyen, hogy nem érünk be, mert a fiammal épphogy beértünk). Megvizsgáltak, rendbe tettek, aztán sétáltam, beszélgettünk a szülésznőkkel, közben tágultam. 2-re jött be az éjszakai ügyeletes doki...burkot repesztett 1/4 v3 körül, 3-kor már meg is született a kislányom. 2,5 óra múlva a szobában ülve szoptattam (nem vágtak kicsit repedtem, !). Másnap meg már alig éreztem, hogy előzőnap szültem. Viszont az utófájások nagyon erősek voltak napokig!
2010. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 3.gyerek volt meg a legkönnyebben,pedig 4300 és 58 cm volt.Bementünk a kórházba 3-at nyomtam s már kint volt.Ez volt 7 évvel ezelőtt.Most decemberbe született a 4.gyermekem 4300 és 62 cm-rel,mivel indított volt,így szerintem fájdalmasabb volt.

Fél óra volt a fájdalom, maga a pokol volt,de megérte.Szerintem az indítottak sokkal rövidebbek,de fájdalmasabbak.

Az első szülésem kb 8 óra volt.A második csak 5 óra,de az is húzos volt.

Minden jót!

2010. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!